Kobieta z chłodnym odcieniem blondu
Koloryzacja | Platynowy blond

Pokochaj zimny blond

Chłodny platynowy lub delikatny skandynawski blond – oto odcienie, które rozjaśnią jesienną szarugę. Przy nich każde cięcie, długie czy krótkie, będzie wyglądać doskonale. Prezentujemy modne looki i zdradzamy, dlaczego super jasne odcienie gwarantują doskonale odmładzający efekt.  

Zimny blond: dla kogo?

W kontraście: ciemny odrost całkowicie dozwolony – w zasadzie jest tym, co podkreśla styl.

Poddaj się urokowi chłodnych blondów. Wyglądają świeżo i mają dar odmładzania. Nie wierzysz? Spróbuj! Modelki i gwiazdy: Rita Ora, Ellie Gouling czy Iggu Azalea obwieszczają epokę chłodu, który nieźle podgrzewa modową atmosferę. Odcienie te są nie tylko trendy, ale mogą też mieć romantyczne oblicze. W zależności od stroju i uczesania, ta nordycka barwa może wyglądać futurystycznie lub kojarzyć się delikatnymi włosami elfów. Trzeba również pamiętać o jednej z zasad tego chłodnego stylu – im bardziej matowy odcień, tym więcej w nim szyku.

 

Paleta kolorów rozciąga się od skandynawskich po chłodne ciemne blondy. Precyzyjna fryzura bob, długie fale glamour czy zadziorne pixie – chłodne barwy pasują do każdego cięcia. Dodatkowa korzyść: modne odcienie pasemek odświeżają kolory, takie jak blond czy miodowy brąz. To także skuteczny sposób na odmłodzenie. Jasne włosy rozświetlają twarz. Dzięki nim wygląda się świeżo i młodo, a zmarszczki stają się mniej wyraźne.

 

Prezentujemy fryzury w kolorze chłodnego blondu. Komu pasują? Przekonaj się sama!

Epoka lodowcowa: Zimny blond niejedno ma oblicze