Kobieta w długich ciemno siwych włosach
Koloryzacja | Siwe włosy

Nowoczesne fryzury nie tylko dla krótkich siwych włosów

Naturalny wygląd jest doskonałym sposobem na sukces stylizacyjny na każdym etapie życia, a zwłaszcza w sile wieku. Naprawdę nie ma powodów, by martwić się siwymi włosami. Fryzury dla dojrzałych kobiet łączą kreatywność i nowoczesny styl, dając przy tym wiele zabawy. Modne siwe włosy są doskonałą bazą do tworzenia unikalnych fryzur. Zainspiruj się i Ty!

Coraz więcej kobiet rezygnuje z koloryzacji i odsłania siwiejące włosy. Odważne dojrzałe kobiety zrozumiały, że sam fakt posiadania siwych włosów bynajmniej nie oznacza, że musimy się zdecydować na nudną czy pozbawioną wyobraźni fryzurę. Stylizacje z krótkich i długich siwych włosów wracają do łask, a wraz z tym faktem pojawia się coraz więcej kreatywnych pomysłów na fryzury z siwych włosów. Zobacz w naszej fotogalerii, jak stylizować modne siwe włosy!

Fotogaleria: Nowoczesne fryzury dla siwych włosów

Nowoczesne fryzury dla siwych włosów – trendseterki

Yeohlee Teng lubi nosić długie, gładkie i rozpuszczone włosy. Dzięki temu widać jakie są lśniące i zdrowe.

Kobiety przestały ukrywać siwe włosy i nie obeszło się to bez echa w świecie mody. Przykładem jest projektantka Yeohlee Teng, która w swojej pracy zwraca uwagę na zrównoważony rozwój i efektywność. Te ideały przenosi także na swoją fryzurę. Długie siwe włosy Yeohlee Teng i wysoki prosty przedziałek stanowią jedyne elementy stylizacji – taki minimalizm daje bardzo nowoczesny efekt. Ta prostota stylizacji wymaga także perfekcyjnej pielęgnacji, bo rozdwojone końcówki i pozbawione blasku włosy odebrałyby fryzurze cały urok. Włosy wymagają zatem regularnej pielęgnacji, a najlepiej, by schły samodzielnie, bez pomocy suszarki.

Jeżeli masz kręcone włosy, nałóż na nie produkt termoochronny i wyprostuj pasmo po paśmie za pomocą prostownicy. Odrobina lakieru nabłyszczającego doda im zdrowego blasku.

Vera Valdez nosi dwa odcienie włosów

Vera Valdez nosi dwa odcienie włosów

Modelka Vera Valdez odsłania swą fryzurą nowoczesną duszę i swoisty racjonalizm. Kiedyś farbowała włosy na brąz, ale teraz pozwala im spokojnie odrosnąć. Efektem tej decyzji są dwa odcienie włosów – układające się w fale pasma są siwe do wysokości ucha, a poniżej mają jeszcze brązowy odcień.

Wskazówka: Skromny makijaż stonuje ekstrawagancję fryzury z długimi siwymi włosami.