Kobieta o długich ciemno siwych włosach
Koloryzacja | Siwe włosy

Nowoczesne fryzury nie tylko dla krótkich siwych włosów

Naturalny wygląd jest doskonałym sposobem na sukces stylizacyjny na każdym etapie życia, a zwłaszcza w sile wieku. Naprawdę nie ma powodów, by martwić się siwymi włosami. Fryzury dla dojrzałych kobiet łączą kreatywność i nowoczesny styl, dając przy tym wiele zabawy. Mogą się nimi cieszyć zarówno właścicielki długich, jak i krótkich siwych włosów. Modne siwe włosy są doskonałą bazą do tworzenia unikalnych fryzur. Zainspiruj się i Ty!

Coraz więcej kobiet rezygnuje z koloryzacji i odsłania siwiejące włosy. Odważne dojrzałe kobiety zrozumiały, że sam fakt posiadania siwych włosów bynajmniej nie oznacza, że musimy się zdecydować na nudną czy pozbawioną wyobraźni fryzurę. Stylizacje z krótkich i długich siwych włosów wracają do łask, a wraz z tym faktem pojawia się coraz więcej kreatywnych pomysłów na fryzury z siwych włosów. Zobacz w naszej fotogalerii, jak stylizować modne siwe włosy!

Fotogaleria: Zdjęcia nowoczesnych fryzur dla siwych włosów

Nowoczesne fryzury dla siwych włosów – trendseterki

Zdjęcie Yeohlee Teng z fryzurą z długimi siwymi włosami

Yeohlee Teng lubi nosić długie, gładkie i rozpuszczone włosy. Dzięki temu widać jakie są lśniące i zdrowe.

Kobiety przestały ukrywać siwe włosy i nie obeszło się to bez echa w świecie mody. Przykładem jest projektantka Yeohlee Teng, która w swojej pracy zwraca uwagę na zrównoważony rozwój i efektywność. Te ideały przenosi także na swoją fryzurę. Długie siwe włosy Yeohlee Teng i wysoki prosty przedziałek stanowią jedyne elementy stylizacji – taki minimalizm daje bardzo nowoczesny efekt. Ta prostota stylizacji wymaga także perfekcyjnej pielęgnacji, bo rozdwojone końcówki i pozbawione blasku włosy odebrałyby fryzurze cały urok. Włosy wymagają zatem regularnej pielęgnacji, a najlepiej, by schły samodzielnie, bez pomocy suszarki.

 

Vera Valdez i jej fryzura nie tylko z siwym kolorem włosów

Vera Valdez nosi dwa odcienie włosów

Modelka Vera Valdez odsłania swą fryzurą nowoczesną duszę i swoisty racjonalizm. Kiedyś farbowała włosy na brąz, ale teraz pozwala im spokojnie odrosnąć. Efektem tej decyzji są dwa odcienie włosów – układające się w fale pasma są siwe do wysokości ucha, a poniżej mają jeszcze brązowy odcień.

 

Wskazówka: Skromny makijaż stonuje ekstrawagancję fryzury z długimi siwymi włosami.

Rekomendowane produkty