Kobieta z włosami w odcieniu złotego brązu
Koloryzacja | Złoty brąz

Blogerki noszą złoty brąz

Gorącym odcieniem tego lata jest złoty brąz. Blogerki uwielbiają delikatne odcienie pomiędzy karmelem a czekoladowym brązem. Być może i Wam spodoba się ten letni odcień włosów, któremu wakacyjne słońce domaluje rozjaśnione pasma.

Tego lata na blogach zagościł złoty brąz - odcienie od karmelu po czekoladę. Blogerki szykują się na spotkanie ze słońcem, które dodatkowo rozjaśni te ciepłe odcienie.

Rozjaśnione kosmyki dodają złotym brązom energii i podkreślają młodzieńczy wygląd. Zależnie od kąta, pod jakim padają promienie słoneczne, włosy nabierają brązowej barwy lub jaśnieją blondem. Zastosowany kontrast daje wyjątkowy efekt ruchu we włosach. Modny ombre podkreśla lśniące piękno włosów.

Ten dwutonowy efekt widać na włosach Luisy. Carla dzięki rozjaśnionym pasmom uzyskała na włosach ciekawe refleksy świetlne. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu fryzury, które prezentujemy w naszej fotogalerii.

 

Wskazówki jak utrzymać energetyczny wygląd złotego brązu:
Jeżeli chcesz utrzymać połysk złocistych brązów przez całe lato, zadbaj o ich odpowiednią pielęgnację. W ekstremalnych temperaturach konieczne jest nawilżenie i termoochrona włosów. Dobrym pomysłem jest nałożenie na końcówki olejku, który nada włosom połysk i zdrowy wygląd.

Lakier nabłyszczający doda włosom głębi i elegancji. Każda fryzura wygląda lepiej, gdy włosy mają jasne refleksy i zdrowy wygląd.

Idealna fryzura dla włosów w złocistym odcieniu brązu: Złocistobrązowe włosy wyglądają szczególnie atrakcyjnie na włosach sięgających co najmniej ramion. Warto pamiętać o regularnym podcinaniu końcówek, co pozwoli utrzymać wspaniały blask włosów.

Fryzury odpowiednie dla włosów w odcieniu złotego brazu: Fale i loki będą ciekawym elementem fryzury.

Odpowiednia technika koloryzacji umożliwi uzyskanie upragnionego odcienia złotego brązu: Wystarczy kilka jaśniejszych pasm, a efekt niejednolitej, grającej ze światłem fryzury gwarantowany!

Ciemniejszej karnacji sprzyjają ciemniejsze połączenia kolorystyczne.

 

Fotogaleria: Blogerki noszą złoty brąz

Linki:

Blog Luisy >> Style Roulette

Blog Carli >> The Fashion Through My Eye

Blog Diany >> Dressed Up Alligators

Blog Isabelli i Jasmin >> tea & twigs

Blog Lauren >> Someone Like You