Jenna Dewan Tatum z fryzurą bob w kształcie litery A
Stylizacja | Fryzura asymetryczny bob

Linia A - nowy trend

Modny tuning: Jenna Dewa Tatum wybrała dłuższą wersję boba i asymetryczne cięcie. Dłuższe z przodu i krótsze z tyłu – modna linia cięcia w kształcie litery A, podkręca look nadając fryzurze wyrazisty, modny styl. Przedstawiamy najpiękniejsze stylizacje modnego trendu.

Zrób to sama! Jenna Dewan Tatum ma już za sobą wiele ciekawych doświadczeń: utalentowana aktorka i tancerka wystąpiła m. in. w przebojowym „Step Up” i serialu „Witches of the East End”. Uroda 34-latki sprawiła, że jej chłopakiem jest sam Channing Tatum, znany w Hollywood jako Magic Mike. Jenna ma także dobry gust jeżeli chodzi o stylizacje. Bez wątpienia potwierdza to jej ostatni wybór fryzury. Cięcie w linii A to nowy poziom przedłużonej wersji boba: nowoczesny, modny i super trendy.

Linia A: Klasycznie i krótko: Na pokazach Haute Couture Chanel zaproponował wyrazistą linię cięcia na krótkich włosach. Asymetrycznie cięte końce włosów stopniowo tracą na długości, począwszy od linii kości policzkowych ku tyłowi. Cięcie bardzo ostre, czyste - i bardzo w stylu lat 90.. Wyraziste, modne uczesanie można stylizować gładko, zdobiąc włosy biżuterią z motywami florystycznymi lub opaską.   

W naszej fotogalerii przedstawiamy zróżnicowane stylizacje tego ciekawego trendu. 

Fotogaleria: Linia A