Michelle Williams z krótką blond fryzurą
Stylizacja | Fryzura Pixie Cut

Stylowo i krótko według Michelle Williams

Michelle Williams od wielu lat nie nosi już włosów za ramiona, które niegdyś były jej znakiem rozpoznawczym. Dziś fryzura pixie jest wręcz charakterystyczną cechą stylu aktorki. Na premierze „Oz the Great and Powerful” Amerykanka przyciągała spojrzenia stylową wersją tego cięcia. Czy chcesz poznać sekret tej stylizacji? Dowiedz się więcej na temat uczesania aktorki.

Michelle Williams podbija Hollywood i z powodzeniem kontynuuje swoją karierę gwiazdy seriali na dużym ekranie. Ten sukces zawdzięcza ciężkiej pracy i mądrym decyzjom. Na swoim koncie ma już trzy nominacje do Oskara. Michelle przyznaje, że nie jest jednak zainteresowana hollywoodzkim splendorem. Co jakiś czas wspomina o zakończeniu kariery aktorskiej. W jednym z wywiadów wyznała „Marzę o tym, by skończyć z aktorstwem i gotować. Być może mogłabym także żyć z pisania listów miłosnych dla innych ludzi”. To zaskakująco przyziemne marzenia jak na światowej sławy gwiazdę filmową.

O Michelle Williams, jej odwadze i fryzurze

O Michelle Williams, jej odwadze i fryzurze

Włosy Michelle Williams były niegdyś bardzo długie. Obcinając je z pewnością podjęła dobrą decyzję.

Aktorka już od dawna nosi krótkie blond włosy. Ten styl zdaje się być stworzony dla niej i pozwala podkreślić własny charakter. Choć dla roli w swoim ostatnim filmie musiała zapuścić długie falujące włosy, szybko wróciła do swojej ulubionej fryzury. Już na premierze filmu zaprezentowała się w jej nowoczesnej wersji. Jej włosy są lekko podcięte z tyłu, a wierzchnia warstwa opada miękko wzdłuż linii szyi.

Czy dobrze wyglądałabyś w uczesaniu Michelle Williams?

Ta fryzura najlepiej pasuje do kobiet o wąskich, miękkich rysach twarzy, gdyż podkreśla rysy twarzy. Obcięta grzywka ukryje wysokie czoło. Jeżeli nie masz tak delikatnych i kobiecych rysów twarzy, wybierz dłuższą wersję tej fryzury.

Krótka fryzura Michelle Williams – sekret udanej stylizacji

Tak obcięte włosy można uczesać gładko, elegancko, słodko, wytwornie albo całkiem zwyczajnie. Sprawdzi się zarówno w pracy, na imprezie, w domu, jak i na wielkiej gali.

 

  • Gładko: Z pomocą żelu do włosów zaczesz pasma do tyłu, tworząc elegancką wersję pixie.
  • Słodko: Przedziel włosy z boku i pozwól, by zakryły przycięty krótko bok. Wytworna grzywka odmłodzi wygląd. Pamiętaj o wyprostowaniu włosów, nakładając na nie wcześniej produkt termoochronny.
  • Swobodnie: Podkreślenie podcięcia doda uczesaniu charakteru i wyrazistości. Na wierzchnią warstwę włosów zastosuj puder dodający objętości. Przedziel włosy z boku i zaczesz wierzchnią warstwę włosów na przód.