Amanda Seyfried z blond lokami upiętymi z tyłu
Stylizacja | Fryzury damskie

Fryzura Amandy Seyfried: stylowe nierówności

Amanda Seyfried znalazła wspaniały sposób na prezentowanie swoich blond pukli. Po prostu skręciła pasmo po prawej stronie głowy, ułożyła je do tyłu, upinając na wysokości ucha. Pozostałe włosy układają się przed ramieniem w piękne długie fale i loki. Ten kobiecy styl uwodzi.

Jest wiele sposobów na asymetryczne fryzury, a wszystkie je łączy prostota stylizacji i możliwości samodzielnej kreacji. Półupięcia mogą wkrótce stać się jedną z Twoich ulubionych fryzur, na których zawsze możesz polegać. Ich asymetryczne wersje odciągają uwagę od nieregularnych rysów twarzy i dlatego też są tak bardzo lubiane przez wiele kobiet.

Asymetria na wiele sposobów

null

Jessica Jarrell, Jessica Simpson i Sarah Gadon

Układanie tego typu fryzur jest naprawdę łatwe. Wystarczy unieść włosy po jednej stronie głowy i upiąć pasma. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących sposobu w jaki to zrobisz. Na zdjęciach pokazujemy przykładowe sposoby stylizacji. Amanda Seyfried podeszła do tematu klasycznie, Sarah Gandon pokazuje nonszalancką wersję tego uczesania,  Jessica Simpson olśniewa stylem dziewczyny z sąsiedztwa, a Jessica Jarrell znalazla swój wyważony sposób łączenia zabawy z dorosłością. Tego typu uczesania mogą jednocześnie eksponować wyjątkową elegancję i frywolność. Sprawdzają się zarówno w przypadku prostych, falujących i kręconych włosów. Możesz też ćwiczyć swoją kreatywność dodając do nich warkocze czy skręcając pasma.

Możesz wypróbować każdą z poniższych stylizacji, dopasowując styl uczesania do własnego nastroju i aktualnych potrzeb. Podkreślone loki i fale dodają upięciom elegancji (jak w przypadku Amandy Seyfried), a łagodne fale (Sarah Gordon) sugerują swobodny styl bycia. Duża objętość i połysk (Jessica Simpson) są idealnym pomysłem na imprezy. 

Puder unoszący włosy oraz pianka do włosów zapewnią odpowiednią objętość i ułatwią układanie fryzury.