Kobieta po 30stce prezentuje swoją fryzurę w stylu afro
Stylizacja | Fryzury damskie

Fryzury dla 30 latki: Wyglądaj świetnie po 30-tce!

To, że twoja 30stka przyszła nagle i niespodziewanie nie oznacza, że musisz rezygnować ze swojego stylu i spędzać czas na kanapie z zaniedbanymi włosami. Przekroczenie kolejnej magicznej granicy wieku to czas na skupienie się na nieco innych celach – karierze, życiowej pasji czy budowaniu rodziny – i właśnie dlatego jest to również świetny czas na zmianę fryzury, jako symbolu nowego etapu w Twoim życiu. Krótkie, czy długie, proste, czy kręcone, zawsze znajdzie się idealna fryzura dla trzydziestolatki.

Fryzury dla 30 latki: Fryzura Shag

Shag, to idealne krótkie fryzury dla 30 latki, które istnieją już od dłuższego czasu i co ciekawe, nigdy na dobre nie wyszły z mody. Wypromowane przez takie gwiazdy jak Stevie Nicks, Meg Ryan i (oczywiście) Jennifer Aniston w roli Rachel w Przyjaciołach, są idealnym rozwiązaniem dla pań po 30stce. Nie ma konkretnej zasady mówiącej o tym, jakiej długości włosy nadają się do stylizacji shag – może być noszona na włosach do ramion lub nawet do brody – i wyglądać zniewalająco niezależnie od długości. Najważniejsze w tym przypadku jest jednak cieniowanie. Włosy powinny robić wrażenie gęstszych na górze i po bokach oraz nieco cieńszych na krawędziach aby sprawiać iluzję pełnej i grubej „korony”.

Fryzury po 30tce: Długi bronde

Czy to blond? A może jednak brąz? Błąd – to bronde, czyli zniewalające połączenie obu odcieni. Absolutnie piękne farbowanie, które weszło do mody kilka lat temu. Osiągane jest poprzez delikatne farbowanie blond pasm na brązowych włosach do momentu ich połączenia. To bardzo popularna fryzura dla trzydziestolatki, która wygląda wręcz zniewalająco w połączeniu ze skórą delikatnie muśniętą słońcem. Noszenie takiego farbowania na długich włosach pozwala na subtelnie jasne odcienie, które przebijają się przez te ciemniejsze, dając efekt naturalnego blasku.

- Chroni i wzmacnia, przeciwdziałając złamaniom. - Wzmacnia mikro-wiązania wewnątrz włókna włosa. - Zapewnia wyjątkowo długotrwałą intensywność koloru - 100% pokrycia siwych włosów. *

Fryzury dla 30 latki: Pixie

To cięcie od dawna kojarzone jest z kobietami sukcesu – pomyśl o Audrey Hepburn lub Michelle Williams – cięcie pixie to ponadczasowy klasyk, który wygląda dobrze w przypadku (prawie) każdej kobiety. Jeżeli poszukujesz krótkiego cięcia dla kobiety po trzydziestce, które jednocześnie może mieć wiele różnych odsłon- ten wybór jest dla Ciebie stworzony! Taka stylizacja będzie łatwa w utrzymaniu i sprawdzi się w połączniu z praktycznie każdym strojem, niezależnie od tego czy wybierasz się na eleganckie przyjęcie, czy niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółkami.

Fryzury po 30tce: Długi bob

Długi bob to idealna fryzura dla kobiet, które skończyły 30stkę! Jest wszechstronna i pasuje do większości typów włosów – niezależnie od tego, czy są falowane, kręcone czy proste, długi bob na pewno będzie wyglądał fantastycznie. Do podbródka, lub do ramion, długi bob jest idealny dla kobiet, które pragną zachować długość swoich włosów i jednocześnie zachwycać bardzo modną fryzurą.