Kobieta z rudymi włosami i w beżowym kapeluszu
Stylizacja | Fryzury damskie

Fryzury na jesień – z nimi słota nie straszna

Gdy wielkimi krokami zbliża się sezon pełen deszczu i chłodu, pora przemyśleć nową “strategię wizerunkową”. Wcale nie chodzi wyłącznie o ubrania! Do płaszczy w stylu angielskim, obszernych swetrów i kozaków dobierz także odpowiednią fryzurę na jesień. Nic tak nie poprawi humoru jak dopasowane do pory roku włosy!

Pory roku bez dwóch zdań potrafią nam dostarczyć ogromną dawkę inspiracji. Wiosną stawiamy na lekkie, sielskie stylizacje, zimą króluje chłodny, surowy look, natomiast jesienią obserwujemy przyrodę, która powoli zapada w głęboki zimowy sen, zostawiając po sobie ślady w postaci wielobarwnych liści - i to właśnie tymi zjawiskami inspirujemy się w codziennym stylu, także w kwestii uczesania. Jakie fryzury pasują do tej romantycznej i pełnej melancholii aury? Oto przegląd najwygodniejszych i najmodniejszych fryzur jesiennych na 2018 rok (i nie tylko!).

Fryzury na jesień: rudy i spółka

Jesień to przede wszystkim czas, gdy na głowach królują wszystkie odcienie czerwieni. Jeśli więc kiedykolwiek rozważałaś przefarbowanie włosów na kasztan, miedź czy bordo, teraz będzie najlepszy moment. Rudości świetnie współgrają zarówno z rozpuszczonymi włosami z wielkimi falami, jak i z półupięciami czy dużych rozmiarów luźno plecionymi warkoczami, które wprost idealnie pasują do obszernych swetrów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym subiektywnym przeglądem najlepszych fryzur na jesień. Kto wie, może zainspirujemy Cię do zmiany?

Galeria: Modne fryzury na jesień