Kobieta w baletkach i z gładko upiętymi włosami
Stylizacja | Fryzury damskie

Giętkie i elastyczne

Współczesne kobiety są zabiegane i nieustannie zajęte. Dlatego fryzury i produkty do stylizacji włosów muszą podążać właśnie za stylem życia ich użytkowniczek, zarówno w pracy jak i poza nią. Radzimy jakich produktów najlepiej używać.

Całe szczęście od dawna nie musimy wybierać jedynie między naturalnym wyglądem lub mocnym utrwaleniem. Teraz specjalne produkty umożliwiają uzyskanie elastycznego efektu stylizacyjnego - pozwalają nadać fryzurze kształt, zachowując jednocześnie naturalność włosów. Fryzury wyglądają delikatnie, naturalnie, ale utrzymują stworzoną formę.

Sekretem stojącym za efektem tych elastycznych fryzur są oczywiście odpowiednie produkty do stylizacji. Nadają one włosom naturalnego wyglądu przy jednoczesnym utrzymaniu kształtu i chronią włosy przed przesuszeniem czy puszeniem się.

Trzy kroki do elastycznych fryzur

  1. Pianka jest podstawowym produktem do elastycznej stylizacji. Nadaje fryzurom objętości i nawilża włosy, bez ich dodatkowego obciążania. Nałóż sporą ilość pianki na wilgotne włosy, zaczynając od ich nasady.

  2. Gdy włosy wyschną, układaj je tak, jak sobie życzysz. Teraz użyj pudru do stylizacji, co pozwoli nadać uczesaniu objętości i utrzymać sprężystość włosów.

  3. Lakier jest dobrym produktem do wykończenia całości. Obecnie, innowacyjna formuła lakierów pozwala uzyskać elastyczny efekt stylizacji i zapobiega sklejaniu się włosów.

Które fryzury „lubią” elastyczny efekt stylizacyjny?

Takie produkty sprawdzą się przede wszystkim przy wszystkich naturalnie wyglądających uczesaniach.

  • Elastyczna stylizacja nadaje lokom trwałości i sprężystości.

  • Do zastosowania także w przypadku krótkich fryzur. Można w ten sposób podkreślić jedynie wybrane pasma, zachowując jednocześnie naturalny wygląd uczesania, który potem łatwo zmienić np. na wieczorną imprezę.

  • Pianka, puder dodający objętości i lakier do włosów to doskonały zestaw do kreowania zmierzwionych fryzur. Rozpuść włosy i tymi narzędziami nadaj im pożądaną trwałość i naturalność.