Śmiejąca się kobieta z kokiem
Stylizacja | Fryzury damskie

Odnawiamy fryzurę

Rutyna ma swoje dobre strony. Gorzej jednak, gdy utkwimy w niej po uszy. Więc śmiało: weź sprawy w swoje ręce, odważ się i spraw sobie całkiem nowy look. Zmianę rozpocznij od głowy, a przekonasz się, jak dużo radości może przynieść nawet drobna metamorfoza. W końcu jest wiele ciekawych stylizacji, które możesz wypróbować!

Zgodnie z definicją, eksperymentowanie jest drogą, która prowadzi do odkrywania nowych horyzontów -  świeże warianty uczesania mogą sprawić, że odkryjesz całkiem nową siebie i potwierdzić, że zmiany są korzystne. A więc śmiało: dla odmiany spraw sobie zupełnie inną fryzurę!

Kiedy już na dobre oddasz się manii testowania kolejnych uczesań i cięć, zobaczysz, że próbowanie fryzur podpatrzonych u gwiazd, koleżanek czy przechodniów,  daje mnóstwo radości. Eksperymenty mają także tę cechę, że przynoszą często zaskakujące rezultaty. To z kolei uruchamia dalsze chęci i sprawia jeszcze więcej radości. Nawet nieudane próby dają często ciekawe skutki – poznajesz bardziej siebie i swoje preferencje. Słowem: nic nie tracisz.

Czym (lub kim) się inspirować?

Wszystko, czego potrzebujesz, to pomysł na stylizację. Co chciałabyś zrobić ze swoją fryzurą? Jak chcesz zmienić swój wygląd? Wyprostować loki, zaczesać do tyłu grzywkę, czy zebrać średniej długości włosy w upięty z boku koński ogon? A może masz ochotę na przetestowanie jednaj z modnych wersji warkocza? Musisz także wiedzieć, czy chcesz wyglądać swobodnie, wyzywająco, niewinnie, elegancko, czy po prostu schludnie.

Z pewnością w naszej fotogalerii znajdziesz choć jedną propozycję fryzury, która będzie odpowiadać Twojej osobowości i preferencjom. Każda z prezentowanych poniżej gwiazd występuje w dwóch odmiennych uczesaniach, prezentując odmienny styl.

Galeria: Fryzura zgodna z rolą