Petra Němcová prezentująca uczesanie na bok
Stylizacja | Fryzury damskie

Niewymuszony szyk Petry Němcovej

Top modelka Petra Němcová stworzyła własny wariant jednej z najmodniejszych fryzur, nadając włosom dwa odcienie, a następnie wygładzając je i przerzucając przez jedno ramię. Ten styl jest świetną propozycją dla wszystkich kobiet noszących długie włosy.

Czeska supermodelka Petra Němcová spełniła marzenia o wielkiej karierze, a teraz wykorzystuje popularność, aby pomóc innym. Założycielka fundacji „Happy Hearts” niestrudzenie pomaga w edukacji dzieci z terenów dotkniętych katastrofami naturalnymi. Jej inicjatywa zrodziła się po fali Tsunami, która dotknęła w 2004 roku Tajlandię. Petrze Němcovej udało się wyjść cało z tej katastrofy. Styl modelki odzwierciedla jej pogodną i silną osobowość. Ujmujący uśmiech odsłania dystans, jaki ma do swojej osoby. Dwutonowy kolor trzymanych z jednej strony włosów idealnie pasuje do jej stylu i osobowości.

Blask przede wszystkim

Side-Swept Hair

Przerzucone na jeden bok pukle wyglądają atrakcyjnie, kusząc wszechstronnością stylizacji i siłą kreatywności. Ta fryzura pasuje zarówno na oficjalne przyjęcia, jak i na festiwalową zabawę czy plażę. Tak stylizowane włosy mogą być proste, kręcone lub ułożone w fale - tak, jak wolisz!

Po lewej: Jest wiele sposobów na układanie włosów po boku. Jaśniejsze partie włosów Petry opadają swobodnie przez czoło modelki i układają się przed ramieniem. W tej stylizacji włosy modelki są jedwabiście lśniące i proste. Prostota tej stylizacji doskonale komponuje się z minimalistyczną czarną sukienką.

Stylizowanie swobody

Tym, co wyróżnia stylizację Petry Nemcovej są proste włosy zaczesane na bok i do tyłu na jedną stronę. Włosy swobodnie opadają po drugiej stronie, układając się przed ramieniem. Ta stylizacja pozwala na kreatywne modyfikacje. Możesz układać na niej zarówno loki, fale, jak i prostować włosy. Petra nadała tej fryzurze wyjątkowy styl, decydując się na koloryzację ombre. Połysk blondu nawiązuje do kobiecej natury tego uczesania.

 

Niezbędne kosmetyki i akcesoria: produkt termoochronny, suszarka, lokówka, spinka, żel i lakier do włosów.

Wskazówki stylizacyjne

  1. Na osuszone ręcznikiem włosy nałóż produkt termoochronny.
  2. Włosy przedziel nisko z boku. Z pomocą lokówki ułóż na włosach fale lub loki. Włosy zbierz i wyciągnij przed jedno ramię.  
  3. Po przeciwnej stronie głowy zaczesz je gładko do tyłu, używając do pomocy niewielkiej ilości żelu.
  4. Stylowa spinka pozwoli utrzymać opadające włosy z dala od czoła i okolic oczu.
  5. Lakier do włosów nada fryzurze połysk i ostatecznie ją zdefiniuje.