Hilary Swank z długim falowanym bobem
Stylizacja | Fryzury damskie

Jedna gwiazda – pięć wizerunków: Hilary Swank

Amerykańska aktorka Hilary Swank jest świetna w dramatycznych rolach, które odgrywa zarówno w filmach, jak i w rzeczywistym życiu. Jej włosy zmieniają się od króciutkich fryzur po kręconą burzę włosów – transformacje stylizacji wiele mówią o stanie uczuć aktorki.

null

Hilary Swank wybrała romantyczny styl na rozdaniu nagród Stowarzyszenie Aktorów Filmowych. Stylista Gwiazd Robert Vetica stworzył fantastyczną fryzurę.

Kobiety często dokonują radykalnej zmiany fryzury, kiedy coś się kończy w ich życiu. Gdy amerykańska aktorka odeszła od uzależnionego od narkotyków małżonka Chada Lowe w 2006, szybko obcięła długie włosy, na krótko. Zaskoczyła swoich fanów fryzurą w stylu bob, z grzywką i blond pasemkami, a rok później jeszcze odważniejszym złocistym blondem i fryzurą pixie. W krótkim odstępie czasu pojawiła się następnie w nugatowym brązie i chłopięcej fryzurze, klasycznym popielatym blondzie przyciętym na pazia, a jeszcze później w łagodnie spływających do ramion miedzianych puklach.

W końcu, podczas premiery jej nowego filmu, psychologicznego thrillera „Rezydent” 17 lutego 2011, Hilary Swank pojawiła się w bardzo romantycznie podkręconych włosach. Jesteśmy zatem ciekawi, jakie jeszcze fryzury zaprezentuje nam Hilary w przyszłości.

Hilary Swank: jedna gwiazda – pięć wizerunków