Hilary Swank z długim falowanym bobem
Stylizacja | Fryzury damskie

Jedna gwiazda – pięć wizerunków: Hilary Swank

Amerykańska aktorka Hilary Swank jest świetna w dramatycznych rolach, które odgrywa zarówno w filmach, jak i w rzeczywistym życiu. Jej włosy zmieniają się od króciutkich fryzur po kręconą burzę włosów – transformacje stylizacji wiele mówią o stanie uczuć aktorki.

Hilary Swank
© Getty Images

Hilary Swank wybrała romantyczny styl na rozdaniu nagród Stowarzyszenie Aktorów Filmowych. Stylista Gwiazd Robert Vetica stworzył fantastyczną fryzurę.

Kobiety często dokonują radykalnej zmiany fryzury, kiedy coś się kończy w ich życiu. Gdy amerykańska aktorka odeszła od uzależnionego od narkotyków małżonka Chada Lowe w 2006, szybko obcięła długie włosy, na krótko. Zaskoczyła swoich fanów fryzurą w stylu bob, z grzywką i blond pasemkami, a rok później jeszcze odważniejszym złocistym blondem i fryzurą pixie. W krótkim odstępie czasu pojawiła się następnie w nugatowym brązie i chłopięcej fryzurze, klasycznym popielatym blondzie przyciętym na pazia, a jeszcze później w łagodnie spływających do ramion miedzianych puklach.

W końcu, podczas premiery jej nowego filmu, psychologicznego thrillera „Rezydent” 17 lutego 2011, Hilary Swank pojawiła się w bardzo romantycznie podkręconych włosach. Jesteśmy zatem ciekawi, jakie jeszcze fryzury zaprezentuje nam Hilary w przyszłości.

Hilary Swank: jedna gwiazda – pięć wizerunków