Model z długą grzywką
Stylizacja | Fryzury męskie

Męskie stylizacje z grzywką

Żaden inny element cięcia nie ma tak dużego wpływu na całość wyglądu fryzury jak grzywka. Jeżeli pasuje ona do Twoich rysów twarzy, z pewnością będzie świetnym sposobem na urozmaicenie stylizacji. Prezentujemy wybrane męskie cięcia z grzywkami. Mogą być długie, krótkie, okrągłe, wycieniowane lub nieregularne.

Żaden inny element stylizacji nie zmienia tak mocno wyglądu jak grzywka. Poza zmianą percepcji długości włosów, grzywka daje także ogromne możliwości stylizacyjne. Rodzaj grzywki ma bardzo duży wpływ na wygląd twarzy. Zanim zdecydujesz się na grzywkę sprawdź, czy będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Prezentujemy przykłady nowoczesnych fryzur z grzywkami.

Grzywki mogą być długie, krótkie, okrągłe albo cieniowane. Mogą opadać prosto, być zaczesane na jeden bok albo postrzępione. Inną propozycją może być także podkreślenie wybranych pasm lub najmodniejsza stylizacja – grzywka o nieregularnej formie.

Jak widać na zdjęciach powyżej, grzywka może kończyć się znacznie ponad linią brwi, równać się z nią lub ją przekraczać, zasłaniając częściowo oczy. Można ją stylizować zarówno niedbale, starannie i schludnie jak i swobodnie.

Stylizowanie męskiej grzywki

Wosk do włosów ułatwi nadanie grzywkom struktury i ostateczne definiowanie. Występuje w wersjach matowej i nadającej połysk. Wybierając odpowiedni wariant, możesz dodatkowo wystylizować uczesanie. Ponieważ włosy są naturalnie lśniące, matowa lub częściowo zmatowiona grzywka zwraca uwagę.

W naszej fotogalerii prezentujemy różne sposoby stylizacji męskiej grzywki.

Fotogaleria: męskie stylizacje z grzywką