Mężczyzna z długimi blond włosami
Stylizacja | Fryzury męskie z długich włosów

Panowie, zapuszczamy włosy! Średnie fryzury męskie

Nie ma nic lepszego niż krótka fryzura? Nic z tego! Do łask wracają sięgające ramion średnie fryzury męskie. Modne i przede wszystkim bardzo plastyczne – ta długość oferuje znacznie więcej możliwości. Przedstawiamy pomysły na stylizację włosów męskich średniej długości.

Przejście od krótkich włosów do tych średniej długości jest warte całego wysiłku, jaki wiąże się z ich zapuszczaniem, bo dłuższe włosy to także większe możliwości stylizacji męskich fryzur. Cieniowanie, grzywka czy zaczesywanie do tyłu czy zupełnie nowy look w połączeniu z brodą…W naszej fotogalerii śledzimy czy rzeczywiście dla mężczyzn „więcej” (włosów) to „więcej”(możliwości).

Sposoby stylizacji średnich fryzur męskich

Włosy męskie średniej długości oznaczają nowe możliwości stylizacyjne. Oto jak możesz urozmaicić swój styl:

  1. Długość przedziałka to sposób na zmianę uczesania. Po środku, z boku, nisko, przedzielony dość swobodnie palcami lub precyzyjnie nakreślony grzebieniem – dokładnie tak jak masz na to akurat ochotę.
  2. Przetestuj grzywkę. Może być krótka albo długa – obydwie świetnie pasują do średniej długości włosów.
  3. Problem bogactwa wyboru: cieniowanie czy równa długość? Wybierz swój własny styl!
  4. Zarost podkreśli męski charakter stylizacji.
  5. Wiele gwiazd piłki nożnej nosi opaski. Ten dodatek może być także pomysłem na ciekawą stylizację. To propozycja dla odważnych mężczyzn, którzy lubią się wyróżniać.
  6. Jak odsłonić twarz? Wybierz kucyk, a nawet lepiej, zwiąż włosy w zwykły kok.

Produkty stylizacyjne i akcesoria

null

Dłuższe włosy, więcej możliwości – Will Peltz upiął włosy w kucyk. Z przodu fryzura przezentuje się niczym krótkie cięcie.

Jeżeli chcesz uzyskać efekt wet look, użyj żelu do włosów. Fryzurę można stylizować palcami, układając pasma do tyłu albo precyzyjnie zaczesać grzebieniem, uzyskując dopracowane wykończenie.

Do tworzenia eleganckich stylizacji z włosów męskich średniej długości przyda się wosk. Rozetrzyj w dłoniach niewielką ilość kosmetyku i podkreśl wybrane pasma.

Dla uzyskania jeszcze większej objętości, użyj dodającego jej pudru.

Szybki sposób na odświeżenie włosów? Suchy szampon. Będzie pomocny, gdy brakuje czasu na mycie i suszenie.

Fotogaleria: Włosy męskie średniej długości