Rachel Bilson z rozpuszczonymi włosami
Stylizacja | Fryzury ślubne dla druhny i gości

Fryzury dla druhny i gości weselnych

Nie ma lepszej okazji niż wesele, aby uruchomić pokłady własnej kreatywności i stworzyć wyjątkową stylizację. Naturalnie, w centrum uwagi powinni pozostać nowożeńcy. Dlatego polecamy filuterne i fantazyjne fryzury dla druhny oraz gości weselnych. 

 

Większość przyszłych nowożeńców planuje swoje stroje, makijaż i fryzury wiele miesięcy przed uroczystością. Stylizacje i fryzury na wesele dla gości wymagają nieco mniej przygotowań i są bardziej spontaniczne. Jednak wyjątkowy charakter i styl ceremonii  mają spore znaczenia dla stylizacji, jakie wybiorą weselni goście. Radzimy, jak stworzyć odpowiedni wygląd na uroczyste przyjęcia.

Piękne fryzury dla druhny i gości weselnych

Idealne fryzury na wesele dla gości to takie, które wpisują się w charakter uroczystości, ale nie dominują jej. Przyjęcie weselne trwa kilka dobrych godzin, a Twoja fryzura powinna dotrwać do końca imprezy. Dzięki odpowiednim wskazówkom możesz stworzyć fryzurę, która sprosta takim wymaganiom. Możesz wybierać spośród gładkich uczesań, falujących kosmyków, wyszukanych fryzur typu bob, wspaniałych upięć z dodatkiem biżuterii i innych ozdób.

 

Gwiazdy i celebryci są częstymi bywalcami różnego rodzaju gal i eventów. Wielu z nich układa włosy u profesjonalistów. Nie dziwi wiec, że ich wizerunki są źródłem inspiracji przy tworzeniu stylizacji dla weselnych gości. Na naszym zdjęciu powyżej, Rachel Bilson pokazuje jak elegancko i ładnie mogą wyglądać zwykłe beach waves jako element odświętnej stylizacji.

 

Kolejne inspiracje do tworzenia weselnych fryzur dla druhen i gości możesz znaleźć poniżej w naszej fotogalerii.

Fotogaleria: fryzury dla gości weselnych