Heidi Klum z sylwestrową fryzurą z długich włosów
Stylizacja | Fryzury Sylwestrowe

Fryzura na sylwestra: noworoczne inspiracje gwiazd

Nadejście Nowego Roku można świętować na wiele sposobów. Niezależnie czy Nowy Rok witasz w domu, na imprezie czy wielkiej gali, liczą się dobra zabawa i świetna fryzura sylwestrowa. To doskonała okazja by spróbować czegoś nowego. Nam spodobała się zaplatana z boku stylizacja Heidi Klum. Pokazujemy jak ją wykonać.

Heidi Klum z sylwestrową fryzurą z długich włosów

Tak oryginalny splot to idealna fryzura na sylwestra.

Fryzura na sylwestra powinna być wyjątkowa i trwała. Stylizacja Heidi Klum spełnia oba te wymogi. Jej trwałość gwarantuje, że nie trzeba będzie jej poprawiać w trakcie wieczoru, a Ty będziesz mogła poświęcić czas wyłącznie zabawie. Rozpuszczona część włosów wygląda na zmierzwioną, a część fryzury z warkoczem jest starannie upięta wsuwkami.

 

Fryzura sylwestrowa inspirowana stylizacją Heidi Klum jest stonowana i elegancka dzięki miękko opadającej na czoło fali. Włosy zostały wyciągnięte przed ramię. Z drugiej strony głowy, kosmyki zostały na całej długości zaplecione w warkocz francuski, a koniec związany satynową wstążką. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Wam stworzyć własną wersję tej fryzury na sylwestra.

Zobacz, jak stworzyć fryzurę na sylwestra wzorowaną uczesaniem Heidi Klum

  1. Włosy umyj szamponem wygłądzającym. Wyciągnij pasmo przed czoło i wysusz pozostałe kosmyki suszarką, wyciągając je na okrągłej szczotce.
  2. Z pomocą lokówki ułóż na wydzielonym wcześniej paśmie dużą falę. Zaaplikuj odrobinę sprayu zanim luźno puścisz pasmo włosów, a otrzymasz naturalnie rozwiane fale.
  3. Teraz czas zapleść włosy z boku. Przedziel włosy od czoła po szyję. Klipsami odsuń włosy, których nie będziesz zaplatać. Splot zacznij nad uchem. Teraz zaplataj włosy dobierając kosmyki naprzemiennie z prawej i lewej strony.
  4. Warkocz, wedle preferencji, zabezpiecz wstążką lub niewidoczną gumką do włosów. Voilà! Fryzura na sylwestra gotowa.

Ekstrawaganckie fryzury na sylwestra

Kobieta w okryciu z rózowych piór i z delikatnymi lokami

Osobliwy dodatek zmieni charakter codziennej fryzury, sprawiając, że będzie prezentowała się idealnie na okazję, jaką jest Sylwester.

Glitter hair, a może akcesoria do włosów? Niektórzy w Nowy Rok wkraczają z głową oprószoną brokatem lub fryzurami ozdobionymi mieniącymi się dodatkami. Poszukując inspiracji warto zaznajomić się z najnowszymi trendami i wykorzystać najciekawsze elementy do stworzenia oryginalnej fryzury na sylwestra. Falowany bob zyska uroczysty charakter, ozdobiony jedną spinką, a nawet kilkoma! Sylwester rządzi się innymi prawami – to, co na co dzień nie miałoby racji bytu, uchodzi za przejaw optymizmu i kreatywności podczas odliczania ostatnich sekund do północy. Nie ma jednak konieczności dokonywania radykalnych zmian w naszym wyglądzie, wystarczy skorzystać z półtrwałych farb do włosów lub brokatu, by tchnąć odrobinę szaleństwa w codzienną fryzurę.

Fryzury na sylwestra: klasyka obroni się sama

Kobieta z długimi, falowanymi, blond włosami

Fryzura sylwestrowa oparta na falach i lokach doda uroku oraz złagodzą rysy twarzy.

Ponadczasowe upięcia i loki nie wychodzą z mody, dominując wśród stylizacyjnych wyborów na sylwestra. Jeśli w tym roku bierzesz udział w oficjalnym balu, kolorowe włosy warto odłożyć na bok i skupić się na znalezieniu eleganckiej fryzury wieczorowej, zgodnej z aktualnymi trendami. Misternie wykonany kok odszedł do lamusa, ustępując miejsca bardziej naturalnym upięciom, które urzekają romantyzmem i swobodnym charakterem. Półupięcie z lekkimi falami będzie idealnie dopełniało stylizację opartą na wieczorowej sukni i pomadce w odcieniu nude. Poszukując odpowiedniej fryzury na sylwestra warto swoją uwagę skierować na kultowe propozycje z poprzednich dekad, jak na przykład loki à la Marylin Monroe.