Wieczorowa fryzura z krótkich włosów
Stylizacja | Fryzury Sylwestrowe

Krótkie wersje fryzur na koniec roku

Rok zbliża się ku końcowi. Przed nami święta i noworoczne imprezy. Masz już pomysł stylizacji na spotkanie rodzinne? Puść wodze wyobraźni i rozpatrz jedną z wielu propozycji gładkich, kręconych, ułożonych w fale, kolorowych lub zdobionych fryzur. Dziś zapraszamy do obejrzenia propozycji krótkich fryzur damskich, doskonałych właśnie na świąteczne wyjścia i kończące rok zabawy. Podsuwamy także pomysły na ciekawe dodatki, które nadadzą stylizacjom ostateczny kształt.

Fryzury na koniec roku – eleganckie pixie

Ginnifer Goodwin (patrz zdjęcie powyżej) zdecydowała się stworzyć ciekawą stylizację, układając grzywkę w poprzek czoła. Ta prosta, krótka fryzura pixie nie potrzebuje żadnych dodatków – wygląda stylowo i ma swój urok. Idealna propozycja na świąteczne spotkanie.

Wskazówki stylizacyjne

W palcach rozetrzyj niewielką ilość żelu. Ułóż włosy dłoniami, przeciągając grzywkę przez linię czoła. Lakier nabłyszczający nada fryzurze połysku i eleganckiego stylu.

Fryzury na koniec roku – gładko zaczesane krótkie włosy

Festive Short Hairstyles
© Getty Images

Święta wymagają czegoś więcej niż zwykła, praktyczna fryzura. Gładka stylizacja, jaką nosi Amber Valetta, zmienia krótkie włosy w eleganckie rozwiązanie, idealne na świąteczne spotkanie. Włosy są zaczesane na twarz i wyprostowane.  To doskonała propozycja np. na przedświąteczną imprezę w pracy. Ma w sobie wyczucie stylu, pewność siebie i odwagę do wypróbowywania nowych propozycji, gdy tylko nadarza się ku temu okazja.

Po lewej: Amber Valetta nosi gładko uczesane krótkie włosy. Wyjątkowy charakter fryzury stanowi  grzywka zaczesana prosto na twarz.

Wskazówki stylizacyjne

Na osuszone ręcznikiem włosy nałóż produkt termoochronny i uczesz je od szczytu głowy - prosto przez czoło. Susząc włosy prostuj je, nawijając na okrągłą szczotkę o niewielkiej średnicy. Jeżeli chcesz ograniczyć objętość fryzury, użyj w zamian prostownicy. Dodatkowy połysk tej stylizacji zapewnisz, utrwalając ją lakierem nabłyszczającym.

Fryzury na koniec roku – fale i przedziałek z boku

Festive Short Hairstyles
© Getty Images

Już od dłuższego czasu fale pozostają w modzie. Fryzura jest świetnym pomysłem na rodzinne spotkanie. Jej kobiecy charakter nadaje właścicielce otwartego, ciepłego i przyjaznego wyglądu. Także dodający objętości puder, podkreśla świeży i naturalny wygląd tej stylizacji.

Po lewej:  Charlize Theron ułożyła krótkie włosy w fale. Przedziałek z boku głowy i naturalnie wyglądająca fryzura tworzą przyjazny, kobiecy styl.

Wskazówki stylizacyjne

Dodającą objętości piankę wmasuj w osuszone ręcznikiem włosy i wysusz je. Przed użyciem lokówki, koniecznie nałóż na włosy spray termoochronny. Na koniec dodaj puder, kierując się od nasady po końce włosów.