Dziewczyna z kokiem i kwiatem
Stylizacja | Fryzury wieczorowe

Odważ się błyszczeć - fryzury na wielkie wyjście

Imprezy, garden party, a zwłaszcza bankiety to wydarzenia, które powinny na długo zapadać w pamięć – zwłaszcza tym, którzy podziwiają nasze kreacje. Przedstawiamy kilka stosownych propozycji stylizacji fryzur, które sprawią, że nie zginiesz w tłumie uczestników. Swobodne, modne, retro, eleganckie i ekstrawaganckie – wybierz tę, która najlepiej do Ciebie pasuje. Zostań królową uroczystości!

Zaraz matura, ale przed nią - bal maturalny. To doskonała okazja do odpoczynku w trakcie intensywniej nauki. Nie jest ona jednak ostatnią, by zaprezentować szykowną fryzurę na bal. Firmowe bakiety, wesela czy spotkania rodzinne - wszystkie one wymagają większego zaangażowania podczas przygotowań fryzury wieczorowej z klasą. Bez względu na charakter uroczystości i godzin poświęconych na kreację wymarzonej stylizacji, wielkie uroczystości to czas zabawy i relaksu, oczywiście lepiej jeśli towarzyszy nam doskonała fryzura. Mamy nadzieję, że znajdziecie u nas inspirację!

Fotogaleria: Fryzury na wielkie wyjście

Fryzury na wielkie wyjście: Fale nadają stylu

Delikatne fale zawsze wyglądają pięknie, a dołączone do nich drobne dodatki, mogą zmienić zarówno długie jaki krótkie fryzury w uroczystą stylizację.

 

Jak wystylizować fryzurę na wielkie wyjście?

1. Platynowy blond. Bal może okazać się dobrą okazją do zmiany koloru. Wybór platynowego odcienia blond z pewnością nie przejdzie bez komentarza.

 

2. Delikatne fale zachowają linię, jeżeli włosy u nasady i na końcach będą proste. Pasmo środkowe może zostać ułożone w duże fale lub loki.

 

3. Asymetria to ciekawy element fryzury, który podkreśla rysy twarzy. Wsuwki i grzebienie mogą odsuwać włosy do tyłu lub podtrzymywać je z boku.