Carla Gugino prezentująca upięcie z pokręconych włosów
Stylizacja | Fryzury z loków

Fryzura tygodnia: elegancka stylizacja Carli Gugino

Carla Gugino na dobre zagościła w świecie filmu. Grała w takich hitach jak „Californication”, “Noc w muzeum” oraz tegorocznej produkcji „Sucker Punch”. Jej wygląd na tegorocznej gali Złotych Globów z pewnością zasłużył na nagrodę.

Zwykle Carla Gugino swobodnie rozpuszcza swoje grube, średniej długości włosy, ale na rozdanie Złotych Globów nawinęła je na wałki i stworzyła wyrafinowaną kreację. Zastosuj się do naszych wskazówek, a będziesz mogła bez problemu odtworzyć to uczesanie.

Niezbędne produkty i akcesoria

10-14 małych wałków na rzepy o średnicy ok. 2,5 cm, wsuwki, małe spinki, pianka, lakier, krem stylizacyjny na końcówki włosów.

Wykonanie fryzury

  • Nawiń na wałki włosy na czubku głowy, a następnie te z tyłu i po bokach. Nie ma znaczenia, w którą stronę zawiniesz włosy, ważne aby były ciasno nawinięte. Wtedy loki będą sprężyste.
  • Wysusz włosy suszarką, ustawiając stosunkowo ciepły strumień powietrza ale średnią moc. Zostaw włosy na wałkach, aby całkowicie ostygły.
  • Ostrożnie zdejmij wałki i rozplącz włosy, używając małej ilości kremu do stylizacji. Teraz rękoma nadaj fryzurze kształt.
  • Jeśli włosy potrzebują trochę mocniejszego utrwalenia, przypnij loki spinkami lub wsuwkami. Spinki lub wsuwki mogą się również przydać z boku głowy.
  • Na zakończenie rozetrzyj na rękach cienką warstwę kremu do stylizacji i modeluj pojedyncze pasma. Chodzi o stworzenie pełnego i równomiernego kształtu fryzury. Teraz wystarczy lekko spryskać włosy lakierem i gotowe.