Kobieta z końskim ogonem
Stylizacja | Fryzury z prostych włosów

Jedna gwiazda, dwie fryzury - która lepsza?

Niektóre gwiazdy lubią zmiany wyglądu i stylizacji. Prostowane jednego dnia, następnego burza loków – takie zmiany z pewnością nie przejdą niezauważone i są znacznie bardziej widoczne niż nowy kolor czy cięcie.

Gwiazdy często udowadniają, że fryzury wcale nie muszą być bardzo wyrafinowane czy kreatywne, by zostać zauważone. Zwyczajna zmiana struktury – z prostych na kręcone – znacząco zmienia wygląd. Widać to na przykładzie modelki Georgii May Jagger. Decyzja o chwilowej zmianie uczesania może zdradzać różne strony osobowości.

 

Aby włosy wyglądały pięknie, gdy są proste

Miękkie, lśniące, gładko układające się wokół twarzy włosy są piękne. Zależnie od stylizacji i dobranego makijażu mogą wyglądać elegancko lub kobieco i zalotnie. Jeżeli zapragniesz choć przez jeden dzień wyglądać jak uczennica, wygładź i wyprostuj włosy

Włosy będą wyglądać pięknie, jeżeli będą zdrowe i lśniące. Jest to szczególnie widoczne w przypadku, gdy są proste. Gdy zabraknie maskujących fal czy loków, każdy najdrobniejszy szczegół staje się wyraźny. Jednak nawet one nie są w stanie ukryć rozdwojonych końcówek, braku połysku i przetłuszczonych włosów. Odpowiednie nawilżenie włosów i stosowanie produktów nabłyszczających nadadzą potrzebną Twoim włosom miękkość. Przed stylizacją prostownicą konieczne jest zastosowanie produktów termoochronnych.

Jak stylizować włosy pełne fal i skrętów

Burza sprężynek na głowie nie pozwala nikomu przejść obojętnie. Taka fryzura nie tylko określa styl, ale tworzy wrażenie frywolności i pełni życia. Fale i loki występują w wielu rodzajach. Są więc takie w stylu lat 20., beach waves, zmierzwione i łagodne. Puder do włosów dodający objętości podkreśli skręt, a lakier pozwoli zachować kształt fryzury.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej fotogalerii, na których uchwycono zmianę struktury włosów.

Fotogaleria: Gwiazdy w transformacji