Modelka z krótką grzywką
Stylizacja | Grzywka

Krótka grzywka - maxi efekt

Ostre cięcie powraca w nowym sezonie. Projektanci stawiają na mikrogrzywkę, demonstracyjnie zmieniającą charakter fryzury. Po latach nieobecności, powrót krótkiej grzywki został bardzo dobrze przyjęty. Jej plastyczność tak bardzo spodobała się na salonach, że już stała się przebojem sezonu.

Przez Tokio, Istambuł po Paryż: krótka grzywka pojawiła się na światowych pokazach i zrobiła mocne wejście w nowych stylizacjach. Jej niezaprzeczalną siłą jest różnorodność cięć, jakie można tworzyć w jej towarzystwie. Bardzo krótka grzywka eksponuje brwi i odsłania czoło, nadając fryzurze młodzieńczy, ekspresyjny, futurystyczny look. Do nieprzekonanych co do praktyczności zastosowania mikrogrzywki w codziennych fryzurach może przemówić fakt, że: pasuje zarówno do włosów długich, krótkich, gładko zaczesanych, jak i upiętych w kok. Można ją stylizować na wzór Gejszy, Pin-up girl, czy zwiewnej królowej elfickiej. Krótka grzywka otwiera wrota wyobraźni!

Jeżeli nadal trudno jest Ci zdecydować się na nową fryzurę z krótką grzywką w roli głównej, możesz przetestować ją, upinając swoją długą grzywkę. W naszej galerii dowiesz się, jak to zrobić!

Zapraszamy na wybieg: krótka grzywka