Amanda Seyfried z długimi rozpuszczonymi blond włosami
Stylizacja | Jak kręcić włosy

Romantyczne fryzury na randkę

Idziesz na randkę? Chcesz go zaskoczyć swoim wyglądem? W naszej fotogalerii znajdziesz pomysły na uczesania, które pobudzą zmysły i są łatwe do wykonania.

Projektantka Domenico Dolce miała rację, przyznając w jednym z wywiadów udzielonych magazynowi dla mężczyzn (GQ) „ Zapytaj mężczyznę jak chce, żeby kobieta wyglądała na randce, a powie Ci: wysokie obcasy, seksowna sukienka i pełna objętości fryzura  oraz szminka – to wystarczy!” Zatem na kolejną randkę elementy obowiązkowe to: wysokie obcasy, powalająca sukienka, sprężysta fryzura i makijaż. 

Fryzura na randkę Twojego życia

Fryzury na randkę

Włosy pełne objętości są doskonałym wyborem na randkę. Sprężyste i zdrowe dodają atrakcyjności!

Jeżeli przygotujesz odpowiedni makijaż i dodatki, możesz zastosować klasyczną fryzurę, na przykład kucyk. Możesz też postawić na dużą objętość fryzury, nadać włosom sprężystość lub ciekawie upiąć.

Po lewej: Lana Del Rey we fryzurze o dużej objętości i kocim makijażu.

Fryzury na randkę: rozpuszczone, upięte czy częściowo upięte?

Mężczyźni lubią patrzeć na kobiety o pełnych, czerwonych ustach i długich, kręconych włosach. Jeżeli jednak przeszkadzają Ci włosy wpadające na twarz, możesz je zebrać wypuszczając jedynie kilka luźnych kosmyków lub zaczesać je całkiem gładko. Ułożenie dużej fali (jak u modelki Jasona Wu) nadaje wyglądowi delikatności, kobiecości i wdzięku. Możesz też postawić na kompromis i stworzyć półupięcie.

 

W naszej galerii prezentujemy wybrane fryzury na randkę. Na filmie Armin Morbach pokazuje, jak z pomocą pianki podkreślającej skręt włosa stworzyć miękko opadające fale bez konieczności użycia lokówki.

Film: Jak stylizować naturalnie wyglądające loki

Fotogaleria: Fryzury na randkę