Chloe Grace Moretz z lekkim upięciem z podniesioną grzywką
Stylizacja | Koki

Fryzura Chloe Grace Moretz: dziewczęcość!

Chloe Grace Moretz sprawia wrażenie osoby, która dokładnie wie, czego chce. Zarówno w odniesieniu do swojej kariery, jak i stylizacji, które prezentuje. Fryzurami zwykle wyraża pełnię własnego temperamentu - swobodne stylizacje z uniesioną grzywką idealnie do niego pasuje. Radzimy, jak samodzielnie wykreować takie uczesanie.

 

Chloe Grace Moretz jest wciąż młoda, ale podejmuje dojrzałe decyzje odnośnie własnej kariery i wizerunku. Doskonale radzi sobie w pracy zawodowej, gdzie wykazuje się ogromną ambicją i samodyscypliną - przeszła drogę od dziecięcej gwiazdki do 21-letniej dorosłej aktorki. Marzenia o aktorstwie sięgają jeszcze czasów przedszkolnych, a los uśmiechnął się do niej, gdy miała siedem lat. Dostała wtedy małą rolę w serialu telewizyjnym „The Guardian”. Dzisiaj jest już gotowa na kolejne wyzwania, bo jej występy m. in. w “Kick-Ass”, “Carrie”, czy „Laggies” zwróciły uwagę krytyków i dały jej dwie nominacje do nagród Critics’ Choice Movie Award i Scream Award w kategorii najlepsza rola kobieca.

 

Chloe także bardzo profesjonalnie kreuje swój wizerunek - zwraca uwagę na każdy szczegół, a jej wybory stylizacyjne są lekkie i stosowne do wieku aktorki. Tak było na premierze filmu „Equalizer”. Jej swobodnie ułożona fryzura i delikatny, naturalny makijaż doskonale pasują do całej stylizacji.

 

 

Upięcie Chloe Grace Moretz – krok po kroku

Niezbędne narzędzia

Pianka do włosów, suszarka, grzebień, puder do włosów dodający objętości, gumka, wsuwki, lakier do włosów.

one dam image
Fryzura Chloe Grace Moretz z każdej strony
Wskazówki stylizacyjne
  1. Piankę stylizacyjną w ilości odpowiadającej wielkości piłki tenisowej nałóż na osuszone ręcznikiem włosy i wysusz je.
  2. Używając grzebienia, wykonaj z boku przedziałek. Następnie wydziel szerokie pasmo włosów z przodu, po przeciwnej stronie przedziałka, a potem upnij go na chwilę wsuwkami.
  3. Nakładając na włosy puder, ułatwisz ich układanie.
  4. Zbierz włosy z tyłu głowy i podepnij nisko przy szyi w kok. Kilka pasm wyciągnij, nadając uczesaniu swobodny charakter.
  5. Na pasmo z przodu nałóż teraz puder dodający objętości.
  6. Lekko natapiruj połowę pasma - od nasady do połowy długości, a potem wykręć je w stronę tyłu głowy.
  7. Na koniec całość utrwal lakierem.
Odkryj: