Modelka z końskim ogonem i gumkami
Stylizacja | Koński ogon

Fryzury z gumką - akcesorium na pierwszym planie!

Modne i niebanalne gumki do włosów mogą urosnąć do miana swoistej deklaracji modowej. A Ty, w swoich szufladach i zakamarkach szaf, możesz przecież odkryć pełen arsenał ciekawych dodatków. Przekonaj się do fryzur z gumką!

Najbardziej stylowe obecnie - szerokie, skręcone i podwinięte gumki mogą stać się bardzo interesującym dodatkiem do kucyków i upięć. Ta moda trwa już jakiś czas, więc bez trudu znajdziesz taką frotkę, która stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym.

Gumki i kucyki idą w parze

Praktyczna i prosta do wykonania wersja fryzury z gumką

Od wielu lat są znanym i powszechnie używanym akcesorium. To, jaką gumkę wybierzesz do ich związania, może określić ostateczny charakter fryzury. Kreatorzy mody wracają do lat 90-tych i modnych wówczas kolorowych dodatków do włosów, takich jak grube frotki. Gumka jest po prostu praktyczna i daje mnóstwo możliwości kreacji i stylizacji. Kolory, wzory, różnorodne tkaniny jak aksamit, skóra czy jedwab, pobudzają artystyczną duszę – tu inspirację można czerpać z lat 80-tych i 90-tych. Puść wodze swojej kreatywności i zatop się w stosie materiałów, z których wyczarujesz niebanalną fryzurę z gumką do włosów.

Najlepsze fryzury z gumką

Na pokazach mody powróciły szerokie retro-gumki. Modelki nosiły włosy związane nieco wyżej niż klasyczny ogon. Końce włosów zostały podkręcone w dziewczęce loki (patrz zdjęcie poniżej), tworząc elegancką, modną stylizację.

Scrunchies

Ta lekko kręcona fryzura z gumką przypomina swój pierwowzór z lat 80-tych. Szeroka frotka, akcesorium znane sprzed trzech dekad, wprowadza nieco nostalgii za tamtymi czasami i ich stylem.

 

Po lewej: W trakcie Paryskiego Tygodnia Mody fryzury z gumką do włosów na modelkach Jean-Paul Gaultiera były istotną częścią całej stylizacji.

Scrunchies

Whitney Port zebrała wierzchnią warstwę włosów i także związała je retro-gumką. Taka fryzura z gumką do włosów stanowi ciekawy element stylizacji i tworzy doskonałe połączenie ze strojem.

 

Po lewej:  Whitney Port  częściowo upięła włosy, wieńcząc fryzurę gumką w stylu retro.