Modelka ze skręconym końskim ogonem
Stylizacja | Koński ogon

Nowa odsłona związanych włosów

Szukasz pomysłu na nową stylizację, która byłaby jednocześnie praktyczna, ale zarazem zabawna i kreatywna? Może klasyka w nowym wydaniu?

Związanie długich włosów to najszybszy i najprostszy sposób na odgarnięcie ich z twarzy, zwłaszcza gdy pracujesz, uprawiasz sport lub ogólnie aktywnie spędzasz czas. Kucyki są jednak nie tylko praktyczne, ale także stylowe - wiele gwiazd, takich jak Gwyneth Paltrow, i niezliczona ilość modelek oddaje hołd właśnie tej fryzurze.

Fryzura na każdą okoliczność

Związanie włosów to nie tylko sposób na szybkie ułożenie fryzury, ale także prawdziwie klasyczna stylizacja. Mówiąc przewrotnie - na każdą okazję znajdzie się jej pomysłowa wersja. Ta prosta do wykonania fryzura pasuje równie dobrze na spotkanie biznesowe, zakupy, imprezę czy ślub. Nie dziwi więc fakt, że kobiety na całym świecie z chwilą, gdy ich włosy tylko dosięgną długością ramion, chętnie je w ten sposób spinają.

Czy masz już swoją ulubioną wersję?

Stylizacje wykorzystujące pomysł na upięcie włosów w ten sposób z pewnością podobają się zarówno kobietom, mężczyznom, jak i fryzjerom. Wznoszą się wysoko na czubku głowy lub opadają nisko tuż przy szyi, są noszone centralnie z tyłu głowy lub z boku, gdzie opadają za ramię. Współgrają z ozdobami do włosów, satynowymi opaskami, piórami i skórzanymi rzemieniami. Wyglądają świetnie z przedziałkiem na środku, na włosach gładko zaczesanych, falowanych i kręconych. Można je też na wiele sposobów skręcać, zwijać i zaplatać. Oczywiście im dłuższe są włosy, tym większe stają się możliwości stylizacji.

 

Jeżeli już kochasz albo zaczynasz kochać tę fryzurę, to z pewnością musisz przyjrzeć się naszej fotogalerii. Być może zainspiruje Cię do stworzenia kolejnej wersji końskiego ogona.

Fotogaleria: zrób to inaczej!