Claudia Schiffer i Schwarzkopf
Stylizacja | Projekty Schwarzkopf

Nowe marki kosmetyków do włosów duetu Claudia Schiffer i Schwarzkopf

Jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic została ujawniona: Schwarzkopf Essence ULTÎME i Schwarzkopf Blonde ULTÎME to dwie nowe marki kosmetyków do włosów, które są efektem współpracy marki Schwarzkopf i Claudii Schiffer.

Schwarzkopf Essence ULTÎME to szeroka oferta kosmetyków do pielęgnacji włosów, które zapewniają siłę, połysk i elegancki wygląd. Wysoce skuteczne formuły produktów zawierają luksusową esencję z pereł.

Marki Schwarzkopf Essence ULTÎME i Schwarzkopf Blonde ULTÎME łączą wiedzę i doświadczenie jednej z najbardziej znanych na świecie modelek z ekspercką wiedzą i technologiami Schwarzkopf. „ Zawsze chciałam projektować i tworzyć kosmetyki do włosów”-  mówi Claudia Schiffer - „a Schwarzkopf stworzył mi możliwość opracowania linii produktów sygnowanych moim nazwiskiem.”

Claudia Schiffer pracuje w modellingu już od ponad 25 lat i dokładnie wie, jak agresywnym zabiegom poddawane są włosy modelek. Prostowanie, nakręcanie, tapirowanie, rozjaśnianie czy koloryzacja – i tak bez końca. Nieuchronnym efektem tych działań są zniszczone włosy. Długie, zdrowo wyglądające blond włosy Claudii Schiffer stały się jej znakiem rozpoznawczym i jednym z powodów, dla których wiele kobiet uznaje ją za ikonę piękna. „Jestem bardzo dumna  z tego, że mogłam podzielić się swoimi doświadczeniami przy tworzeniu marek Schwarzkopf Essence ULTÎME i Schwarzkopf Blonde ULTÎME- wyjaśnia Claudia Schiffer. „Mam nadzieję, że wszyscy równie mocno jak my pokochają te produkty”.

Efektem współpracy Schwarzkopf I Claudii Schiffer jest także wysokiej klasy zapach kosmetyków. Na kompozycję zapachową składa się 135 wyselekcjonowanych składników, które doskonale współgrają z różnymi formułami poszczególnych produktów. W efekcie powstał ponadczasowo nowoczesny zapach z nutami świeżych owoców, kwiatów, otulonych kompozycją białego piżma, drzewa sandałowego i wanilii.