David Beckham z fryzurą przedzieloną z boku
Stylizacja | Przedziałek

Włosy dzielone z boku: luźno i w stylu gentlemana

Ulubionym elementem fryzury wśród gwiazd stał się przedziałek wykonany z boku głowy. Włosy po bokach są ścięte nieco krócej. Dłuższą warstwę włosów na szczycie, zaczesuje się na bok formując „quiff”, czyli nawiązujący do lat 50. zaczes. Można ją także ułożyć gładko, używając żelu. Poniżej przedstawiamy różne propozycje stylizacji nowych fryzur i pokazujemy jak David Beckham, Justin Bieber i inne gwiazdy tworzą modny look.

David Beckham to nie tylko gwiazda piłki nożnej, ale także ikona stylu. Kobiety go kochają. Mężczyźni, którzy oficjalnie odcinają się od uwielbienia dla gwiazdora, w rzeczywistości pilnie śledzą każdy jego ruch. David Beckham jest także trendsetterem w stylizacji fryzur. Nie tylko nosi najmodniejsze fryzury, ale sam kreuje trendy. Ciemnowłosy brytyjski gwiazdor ze swoimi rozpoznawalnymi uczesaniami stał się marką samą w sobie. Beckham wiązał średniej długości włosy w ogon, utlenił krótką fryzurę na platynowy blond, zaplatał włosy, próbował nosić irokeza i opaskę do włosów. Chyba nie ma takiej fryzury, której jeszcze nie testował. Nie dziwi więc fakt, że właśnie on znowu wyznacza trendy nosząc uczesanie przedzielone z boku.

David Beckham, już jako ojciec czwórki dzieci, zaprezentował nowy look na ślubie Kate Middleton i Księcia Williama. Ludzie zwracają uwagę bardziej na jego fryzurę niż na bieliznę, którą reklamuje. Jego włosy są krótko przycięte z boku i przy szyi. Warstwa wierzchnia jest dłuższa i przedzielona na bok. Włosy z przodu układa w wyrafinowany quiff.

Niezależnie od wymaganego stroju – bardzo elegancko czy swobodnego – wiele fryzur przedzielonych z boku sprawdzi się w każdej sytuacji. Zapraszamy do poznania naszych propozycji stylizacji, które przedstawiamy poniżej w galerii.

Fryzury gwiazd: Mężczyźni z przedzieloną fryzurą

Linki:

David Beckham na Twitterze >> twitter.com/DavidBeckhamWeb

Strona Justina Biebera >> justinbiebermusic.com