Angelina Jolie z długimi falowanymi włosami
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla kobiet

Styl Angeliny Jolie

Wszystkiego najlepszego! 4 czerwca Angelina Jolie obchodziła swoje 40. urodziny. Z tej okazji przyjrzeliśmy się jej stylizacjom, które odsłaniają różne oblicza aktorki: od femme fatale, przez żonę po pełną energii i pomysłów kobietę.

Angelina Jolie przeszła długą drogę od ekscentrycznej gwiazdy Hollywood do obecnej roli jako matki szóstki dzieci, aktywistki społecznej, żony swego, niemniej znanego męża. Wspólnie z Bradem Pittem spełniają marzenie o wielonarodowej rodzinie patchworkowej - troje spośród sześciorga ich dzieci zostało adoptowane. Za sekretem urody aktorki mogą kryć się aktywny styl życia i zaangażowanie, choć z pewnością nie bez znaczenia są jej duże oczy i usta. Uroda Angeliny magnetyzuje, jej charyzma i elegancja sprawiają, że staje się w naturalny sposób wyznacznikiem trendów, także fryzjerskich. W naszej fotogalerii, prezentujemy kilka wspaniałych stylizacji Angeliny Jolie z ostatnich lat. 

Fotogaleria: Styl Angeliny Jolie

Styl Brangeliny

Brad Pitt i Angelina Jolie wyglądają ze sobą pięknie. Dla wielu z nas tworzą obraz małżeństwa idealnego. Nawet Ci, którzy u boku Brada woleliby widzieć jego ex małżonkę, Jennifer Aniston, uznają sukces związku z Angeliną. W pięknym, partnerskim stylu, para wciela w życie ideały trwałego życia rodzinnego. Brawo!

Styl Angeliny Jolie

Partnerzy w życiu i we…fryzurach. Brad i Angelina w kucykach.

Brad i Angelina wzięli udział w premierze 'World War Z', mając podobne fryzury - kucyki. Jego jasne blond włosy w lekkim nieładzie wiązała cienka i widoczna gumka. Natomiast ciemne pasma Angeliny były gładkie i podobnie związane gumką, którą ukrywał owinięty wokół niej kosmyk włosów.