Modelka z artystycznymi dodatkami opaska i kolczyki
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla kobiet

Artystyczne fryzury z ozdobami do włosów

Gdy natura zachwyca feerią barw, inspiracje do pełnych kolorowych akcentów strojów, dodatków i fryzur pojawiają się same. Artystyczne opaski, kolorowe chustki, błyszczące perły i romantyczne kwiaty to zaledwie kilka przykładów stylizacyjnych dodatków. Mamy nadzieję, że wybrane przez nas propozycje  zachęcą  do tworzenia własnych kompozycji z użyciem akcesoriów do włosów.

Opaski, kolorowe chusty, przepaski czy ozdoby prosto z kwiaciarni dodają uroku fryzurom w tym sezonie. Czas puścić wodze fantazji i obudzić w sobie ducha artysty. Zapraszamy do tworzenia kolorowych, romantycznych, szalonych i artystycznych fryzur korzystając z wszelkich otaczających Was akcesoriów do włosów. Cieszcie się nowymi stylizacjami i rozpościerającymi się wokół Was uśmiechami.

Dodatki do włosów: chustka

Hair Jewellery

Na backstage`u pokazu Dolce&Gabbana podpatrzyliśmy modelki, które pokazywały jak nosić chustę.

Chusty do włosów są hitem lata. Są nie tylko atrakcyjnym dodatkiem, ale także chronią przed działaniem promieni słonecznych. Możesz nosić bandanę, owinąć chustę wokół głowy niczym turban albo zawiązać ją w stylu retro upinając duży węzeł. Inspiracji mogą dostarczyć zarówno stylizacje z wybiegów, jak i otaczający Cię świat i moda uliczna. Twoja kreatywność nie ma granic!

Ozdoby do włosów i egzotyczna biżuteria

Hair Jewellery

Podczas pokazu na mediolańskim Tygodniu Mody, modelki Dolce&Gabbanna zachwycały publiczność upięciami zdobionymi wyszukanymi ozdobami do włosów.

Opaski, bandanki i chustki przyciągają uwagę. Mogą zdobić zarówno krótkie jak i długie włosy. Dodają blasku wszelkim stylizacjom od prostych włosów po upięcia. Warto wykorzystać je przy tworzeniu eleganckich, romantycznych i zabawnych fryzur na lato i nie tylko. Wybrany przez Ciebie dodatek może zadecydować o charakterze całej stylizacji. Fryzury z ozdobami noszą chętnie gwiazdy i celebryci. W naszej fotogalerii prezentujemy przykłady porywających letnich stylizacji z dodatkami lub biżuterią do włosów.

Fotogaleria: ozdoby do włosów