Modelka z warkoczem i końskim ogonem
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla kobiet

Designerskie fryzury 2013

Zapraszamy na wyprawę w świat mody i piękna. Odwiedź wirtualnie Nowy Jork, Londyn, Mediolan i Paryż. Puść wodze wyobraźni. Możesz bezpłatnie uczyć się od mistrzów. Chcemy rozpalić Twoją kreatywność. Twój styl nigdy już nie będzie taki sam! Zainspiruj się tym, co podpatrzyliśmy na pokazach kolekcji jesień/zima 2013/2014 na nowojorskich, paryskich i mediolańskich Tygodniach Mody.

Choć koncentrujemy się na fryzurach, które będą praktyczne w domu, pracy, podczas zabawy, tym razem nie mogliśmy ominąć tego arcydzieła. Dostrzegliśmy je za kulisami pokazów Threeasfour. Łączone niczym łańcuchy warkocze spotykają się w gładko ułożonym końskim ogonie. Ten pomysł można wypróbować na warkoczach dobieranych.

Po lewej: Splot według Threeasfour, Nowy Jork.

Fryzury prosto z wybiegów 2013: Nowy Jork, Londyn, Mediolan, Paryż

Podróżnicy są otwarci na odkrycia i nowe doświadczenia. Przełamywanie rutyny inspiruje i napędza kreatywne myślenie. Impresje stają się pomysłami. Na tegorocznych pokazach z pewnością nie było ograniczeń. Wystarczy jedno skręcone pasmo, a zwykłe uczesanie staje się porywającą kreacją. Końce włosów nie są już upinane pod kokiem. Koński ogon jest zmierzwiony, tapirowane z przodu głowy włosy łączą się z zaplatanym końskim ogonem. W naszej fotogalerii, pokazujemy podpatrzone na pokazach piękne fryzury, które można nosić na co dzień.

Fotogaleria: Designerskie fryzury 2013