Kobieta z kwiatami wpiętymi w eleganckie upięcie
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla kobiet

Kwiaty we włosach: ślub i nie tylko

Nic nie wnosi tak wiele romantyzmu do Twojej stylizacji, jak fryzura z kwiatami. Pozwól także, że damy Ci kwiecisty komplement: „Będziesz wyglądała oszałamiająco”!

Bettina von Arnim napisała kiedyś, że „kwiaty są poematem miłosnym danym nam przez naturę”. Nie potrzeba chyba więcej powodów, aby nosić je więc we włosach. Gwiazdy takie jak Sarah Jessica Parker i Mischa Barton uwielbiają zdobić nimi swoje głowy. Mogą być wykonane z wszelkiego rodzaju materiałów, sztuczne lub prawdziwe, a także przytwierdzone do opasek i spinek. Żywe kwiaty we włosach, to pomysł nie tylko na stylizację ślubną. Spróbuj! Pomożemy ci uniknąć popełnienia błędów lub przesady. Sprawdź nasze wskazówki stylizacyjne.

 

      Żywe kwiaty we włosach: Mniej naprawdę znaczy więcej

Niedopowiedzenie jest słowem przewodnim właściwego doboru kwiatów we włosach. Podkreśl swój wygląd pojedynczym kwiatkiem, zamiast zamieniać swoją głowę w całą łąkę.

 

      Stylizacja kwiatów

Kwiaty szczególnie dobrze komponują się z długimi włosami, niezależnie od tego, czy nosisz je rozpuszczone czy spięte. W zależności od ich grubości, masz do wyboru małe lub większe kwiaty. Jeśli jesteś posiadaczką krótkich włosów, postaw na bardzo małe kwiatki lub delikatne ozdoby o ich kształcie.

 

      Fryzura z kwiatami: Wyraź siebie

Wiele nowych trendów fryzjerskich obejmuje kwiaty. Jednak to Twój osobisty styl decyduje o tym, w jaki sposób je umieścisz. Możesz zdecydować się na przykuwający uwagę kwiat w koku lub wyglądać uroczo romantycznie, nosząc delikatną opaskę. Taka stylizacja sprawdzi się idealnie nie tylko jako fryzura ślubna z kwiatami.

 

      Fryzury z kwiatami we włosach: Sztuka akcesoriów

Kwiaty prezentują swoje piękno najbardziej, gdy ubierasz się w solidne kolory. W każdym razie nie przesadź z rozpraszającymi i dużymi kwiatowymi nadrukami, kratami lub dzikimi kombinacjami kolorystycznymi.

Odkryj: