Rose Byrne z gładkim bobem z brązowych włosów
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla kobiet

Inspirujące fryzury na wiosnę z gali rozdania Oskarów

Uroczystość rozdania Oskarów przypada na czas, kiedy zima powoli przygotowuje się do ustąpienia miejsca pogodnej aurze i budzącej się do życia przyrodzie. Nie mogąc się doczekać wiosny wybiegamy w przyszłość i planujemy nowe fryzury i stylizacje. Krótki przegląd uczesań podpatrzonych w trakcie rozdania nagród Akademii to świetny sposób na wytropienie nowej fryzury na wiosnę. Przedstawiamy stylizacje, które w tym roku zwróciły naszą uwagę.

Co roku w lutym oczy całego świata rozrywki i mody zwrócone są w stronę Kalifornii, gdzie odbywa się gala wręczenia Oskarów. To czas prezentowania przez gwiazdy fryzjerskich i modowych trendów. W tym roku kobiece i olśniewające blaskiem fryzury wiosenne fryzury były dopełnieniem przepięknych kreacji.

Fryzury na wiosnę zaklinają zimę

Z nadejściem nowej pory roku pragniemy zmienić fryzurę na taką, która daje poczucie wyjątkowości i kładzie świat u naszych stóp. Za doskonały przykład fryzury na wiosnę może posłużyć uczesanie, które na uroczystości wręczenia Oskarów miała Jessica Chastain. Swoje delikatne fale w ciepłych, czerwono-złotych odcieniach uniosła w swobodne, eleganckie upięcie. Jej wygląd miał w sobie lekkość, nonszalancję i intrygujący bigiel. Bob Rose Byrne także zwrócił naszą uwagę. Australijska aktorka zastosowała w tym klasycznym uczesaniu prosty przedziałek, podczas gdy długa grzywka opadała wprost na brwi. Dziewczęca i praktyczna fryzura na wiosnę! Z kolei Gwyneth Paltrow pojawiła się na czerwonym dywanie w gładko zaczesanych włosach, związanych cieniutką gumką w koński ogon. Włosy z boku głowy zaczesała za uszy, co nadało temu praktycznemu uczesaniu wieczorowego szyku. Mara Rooney dzięki roli w remake’u Davida Finchera „Dziewczyna z tatuażem” awansowała na sam szczyt. Jej cechą charakterystyczną są czarne włosy z prostą grzywką. Taką stylizację zaprezentowała na tegorocznej gali. Włosy zebrała z tyłu w koński ogon i podwinęła je w pętlę. January Jones wybrała na ten wyjątkowy wieczór fale w stylu lat 20 - idealną fryzurę na wiosnę.

 

W naszej galerii przedstawiamy pięć lekkich fryzur wiosennych, które oglądaliśmy z podziwem na uroczystości wręczenia Oskarów. Oczywiście zdradzamy Wam w jaki sposób samodzielnie je wykonać.

Fryzury na wiosnę inspirowane galą rozdania Oskarów