Blogerka z warkoczami nad czołem
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla kobiet

Top 5, czyli ulubione fryzury prosto z blogosfery

Blogi i ulica są ważnym kołem napędowym dla świata mody i fryzjerstwa. Modowi eksperci piszący na blogach inspirują ogromną publiczność internautów. Dla blogerów moda nie ma ograniczeń. Przemierzyliśmy blogosferę w poszukiwaniu wspaniałych fryzur i wytypowaliśmy pięciu faworytów. Blogerki podzieliły się z nami swoimi sposobami na ich stylizację.

Kiedy blogerki zaproponują jakąś stylizację, wystarczy tylko czekać aż stanie się modowym trendem. Tak dzieje się zarówno w modzie jak i fryzjerstwie. Fryzury są przecież częścią stylu. To połączenie fryzury, stroju, obuwia, dodatków i makijażu tworzy właściwy styl – od swobodnego, przez klasyczny, po awangardowy. Blogerki modowe i urodowe dobrze wiedzą, jak łączyć wszystkie elementy tworząc własny styl. Zapraszamy do podpatrzenia jak robią to nasze faworytki.

Na co dzień i modnie: fale

Blogger Hairstyles

Strona Sarahy Mikaela to Framboise Fashion. Uwielbia stylizacje: “Moda i stylizacje to wspaniały sposób na dobrą zabawę. Uwielbiam kolory i kocham eksperymentować.”

Pielęgnacja i stylizacja włosów zdaniem Sarah: Sarah regularnie stosuje serum odżywcze, które utrzymuje odpowiednie nawilżenie włosów i skóry głowy, zapewniając im dobrą kondycję. Do podkreślenia długich pasm i nadania im tekstury stosuje piankę stylizacyjną i wodę morską w sprayu.

Nasza wskazówka: Na filmie Armin Morbach zdradza proste sposobu na ułożenie naturalnie wyglądających fal.

Jak nadać fryzurze swobodny look

Wskazówka Sarah: Zwiąż włosy w ciasny kok. „ Po kilku godzinach włosy ułożą się naturalnie w piękne loki”.

Swobodnie i na co dzień: koński ogon na luzie

Blogger Hairstyles

Anni nie ma swojego znaku rozpoznawczego. Każdy dzień przynosi nową stylizację – od klasycznej po całkiem swobodną i sportową. Modowych pomysłów na zabawę jest mnóstwo. „Czasami po prostu nakładam na włosy piankę i swobodny styl gotowy!. Stylizacja jest prosta i oszczędza czas.”

Nasza wskazówka: Na zdjęciu, Anni nosi nisko związany koński ogon. Dzięki falom, fryzura nabiera swobody.

Wskazówka Annni: Kiedy nie masz pomysłu na fryzurę, włosy możesz ukryć pod czapką albo skręcić w kok.

Klasyczna elegancja - kok

Blogger Hairstyles

Sylvia lubi zaskakiwać odmiennością stylu. Łaczy to co stare z nowym, uzyskując wspaniałe rezultaty. Dla jej stylu charakterystyczne są luksusowe dodatki, które łączy z ubraniami z sieciówek.

Fryzura Sylvi: Blogerka chce wyglądać modnie i stylowo, nie tracąc na naturalności i prostocie wyglądu. Jej fryzura jest uzupełnieniem pomysłowego stroju .  Może to być zarówno gładko zaczesany kok jak i wspaniałe pełne objętości fale. 

Wskazówka Sylvi: „Gdy nie mam pomysłu na fryzurę, ukrywam włosy pod jasnymi kapeluszami i czapkami. Czasami związuję je też w kok. To pewny sposób na szykowny wygląd, mimo że stylizacja jest taka prosta.”

Nasza wskazówka: Jeżeli układasz włosy w kok lub fale, utrwal fryzurę lakierem.

Kobieco i kreatywnie: skręcone pasma

Kathrin ceni sobie styl ikon mody takich jak Olivia Palermo, Poppy Delevingne, Carrie Bradshaw czy Audrey Hepburn. Swój styl określa jako “kobiecy, klasyczny, lekko zwariowany – uwielbiam łączyć rzeczy, które na pierwszy rzut oka do siebie nie pasują, ale właśnie przez to robią tak wielkie wrażenie.”

Fryzura Kathrin: Lubi swobodnie upinać włosy z tyłu głowy. Prosty styl i świetny efekt uzyskuje skręcając pasma włosów po bokach głowy, a następnie łącząc je w jedną całość. 

Ulubiony trik Kathrin: Zdecydowanie kok!

Nasza wskazówka: Skręcanie pasm w przypadku Kathrin ułatwiają jej naturalnie kręcone włosy. Jeżeli masz proste włosy, do skręcenia pasm możesz użyć lokówki. Ułatwi to stylizację włosów i nada fryzurze strukturę.

Blogger Hairstyles

Kathrin admires the styles of fashion icons like Olivia Palermo, Poppy Delevingne, Carrie Bradshaw and Audrey Hepburn. She describes her own style as “feminine, classic and a little crazy – I love to combine items, which on first sight do not go together at all but for that reason leave a lasting impression.”

Kathrin’s Hair Style: She prefers wearing loosely pinned back hair. For a particularly simple style she twirls two strands of hair around each other on the sides of her head. 

Kathrin’s Favourite Hairstyle on a Bad Hair Day: “Definitely the chignon! “

Our Tip: Twirling strands of hair is easy with Kathrin’s naturally wavy hair. If your hair is straight you may like to use your curling iron to create waves. This makes twirling and styling your hair easier and adds structure to your hair.

Zadziornie i swobodnie: blogerski kok

Blogger Hairstyles

Diana lubi wyglądać kobieco i młodo. Stawia na jasne kolory i łączy kontrastujące wzory. Jej znakiem rozpoznawczym jest modny miejski styl.

Ulubione stylizacje Diany: Moja fryzura zależy od tego jak się czuję. Na ogół wybieram więc loki, gładkie włosy lub prosty kok.

Wskazówka Diany: Zdecydowanie blogerski kok! „ Przez 16 lat tańczyłam w balecie. Koki były więc częścią mojego „mundurka”. W międzyczasie stałam się ekspertem ds. koków. Moja rada: Upnij kok wieloma spinkami.

Nasza wskazówka: Jeżeli chcesz ułożyć kok w stylu Diany i nadać fryzurze objętość, możesz użyć specjalnej gumki do układania koków. Dla uzyskania lepszego efektu przy nasadzie włosów nałóż puder dodający objętości.

Linki:

Blog Sary Mikaeli >> Framboise Fashion

Blog Anni >> Fashion Hippie Loves

Blog Sylvi >> Hug-You

Blog Kathrin >> Niewunschfrei

Blog Diany >> Dressed up Alligators