Modelki z Fashion Week w Nowym Jorku z blond włosami
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla kobiet

Nowojorski Tydzień Mody: trendy fryzjerskie 2012

Nowojorski Tydzień Mody. Samo serce Manhattanu. Najwięksi amerykańscy projektanci prezentują, co będziemy nosić w kolejnym sezonie. Styliści fryzur pokazują najnowsze trendy w cięciu, czesaniu i koloryzacji. Relacjonujemy dla Was najgorętsze trendy fryzjerskie.

Nowojorski Tydzień Mody kolejny raz obfitował w imprezy, eventy, niesamowite kreacje i mnóstwo fascynujących fryzur. Choć światła w Centrum Lincolna już zgasły, w naszej pamięci pozostały wyjątkowe propozycje z wybiegów, które z pewnością staną się gorącymi fryzjerskim trendami w 2012 r. Dobrze zapamiętajcie więc wysokie upięcia z piórami Jasona Wu, kobiece loki Oscara de la Renty i luźno plecioną kreację Michaela Korsa.

Trendy fryzjerskie 2012

Chociaż tygodnie mody na sezon wiosna/lato 2012 jeszcze nie dobiegły końca, już teraz wyraźnie widać, co będzie modne. Gładko zaczesane końskie ogony, warkocze i koki z pewnością odegrają w 2012 roku ważną rolę. Nowe są detale w tych fryzurach. Końskie ogony podkreślano szerokimi gumkami do włosów. Plecione propozycje stylistów stają się jeszcze bardziej fantazyjne, a koki błyszczą lub – wręcz przeciwnie - są całkiem matowe, za to obfitują w formę. Ten, kto już teraz ma ochotę na modną fryzurę, nie może zapomnieć o sprayu nabłyszczającym i suchym szamponie.

Najpiękniejsze trendy fryzjerskie 2012 z pokazów w Nowym Jorku, prezentujemy w naszej galerii.


Nowojorskie trendy fryzjerskie 2012