Aktorzy z eleganckimi fryzurami
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla mężczyzn

Garnitur i dobre cięcie

Jak przyznało na korporacyjnych prawników, bohaterowie amerykańskiego serialu „Suits” muszą być dobrze ubrani. Oczywiście na ekranie wszyscy wyglądają pięknie, nienagannym stylem wyznaczają trendy, a do tego są wybitnie inteligentni.  Przyglądamy się fryzurom gwiazd serialu Gabrielowi Macht i Patrickowi J. Adamsowi.

Wierni widzowie serialu “Suits” znają Gabriela Macht jako elokwentnego prawnika Harveya Spectera, a Patrica J. Adamsa jako obdarzonego pamięcią fotograficzną Mike Rosa. Wypróbowana i sprawdzona linia fabuły jest nie tylko dobrze znana, ale i niemal skazana na sukces. Znajdziemy więc w niej oddanie prawu, ducha rywalizacji, upajanie się sukcesem, romanse, wielkie tajemnice, zaufanie, które nie zawsze  jest odwzajemnione i oczywiście bystrość oraz dowcip prawniczego języka. Dodajmy do tego pięknych, wytwornie ubranych aktorów, i mamy receptę na sukces!

Gabriel Macht i nowoczesna fryzura

Gabriel Macht i nowoczesna fryzura

W serialu Gabriel Macht wciela się w postać ułożonego prawnika wielkiej amerykańskiej korporacji prawnej (po prawej). Na początku 2010 roku jego włosy miały jeszcze długość do ramion (po lewej).

Popularny serial musi stale przyciągać uwagę publiczności intrygującymi dialogami i aktorami, którzy w swoich rolach są wiarygodni. Męskie gwiazdy serialu Gabriel Macht i Patric J. Adams z pewnością mają swój udział w sukcesie serialu. Poza ciekawymi dialogami, ujmują publiczność angażując ją w spory dotyczące wartości takich jak lojalność i zaufanie.

W swojej roli Harveya Spectera Gabriel Macht ucieleśnia postać idealnie ubranego i wypielęgnowanego prawnika. Jedynie lekko zmierzwiony na szczycie głowy kosmyk wskazuje na to, że nawet prawnik może czasami łamać reguły. To niewielkie odstępstwo od idealnie wymuskanej fryzury sprawia, że nie wygląda ona nudno. Na co dzień, nowojorczyk Gabriel Macht nosi shag i zarost.

Patrick J. Adams w garniturach

Patrick J. Adams w garniturach

Jako Mike w “Suits” Patric J. Adams nosi krótszą fryzurę niż jego bohater

Patrick J. Adams jest młodszy od Gabriela Machta. Jednak jako Mike w serialu „Suits” pozostaje zawsze wierny klasycznej elegancji, czego wyrazem jest nienaganny ubiór. Mimo to wydaje się być mniej skoncentrowany na własnym wyglądzie niż jego mentor Harvey Specter i udaje mu się przy tym zachować bardziej codzienny styl. Młody prawnik może mieć na twarzy jedynie ledwie widoczny zarost, który pozostaje widoczny po nocy spędzonej w pracy. Poza życiem serialowym Patrick J. Adams nosi nieco dłuższą fryzurę i modny zarost (po prawej).

Stylizacja fryzur w stylu Gabriela Machta i Patricka J. Adamsa

Elastyczny kształt nadasz fryzurze używając wosku. Żel do włosów pozwoli stworzyć trwalszą i bardziej wyrazistą stylizację.