Johnny Depp z dłuższymi ciemnymi włosami
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla mężczyzn

Modne męskie fryzury

Współcześni mężczyźni, podobnie jak kobiety, z zainteresowaniem śledzą najnowsze trendy, szukając tych, które wpiszą się w ich własne poczucie estetyki. Modne męskie fryzury to najczęściej wariacje na temat klasyków, które co jakiś czas powracają do łask, by zaskoczyć w nowej odsłonie. Ci mężczyźni, w których drzemie instynkt odkrywcy mają szerokie pole do popisu. Sprawdź najmodniejsze fryzury męskie i zainspiruj się do zmiany!

Lubisz fryzury wygładzone żelem do włosów jak u Rafała Maseraka? A może długie pasma i swobodne stylizacje Johnny Deppa lub krótkie a'la George Clooney? Naszym zdaniem, każda fryzura jest dobra pod warunkiem, że jest dobrze ułożona i pasuje do osobowości. Na pomoc przychodzą profesjonalni styliści fryzur, którzy chętnie doradzą najnowszą fryzurę męską w zgodzie z rysami twarzy i rodzajem włosów. Gdybyś nadal szukał pomysłów, w galerii podsuwamy kilka propozycji modnych fryzur dla mężczyzn.

Stylizacja włosów męskich bez tajemnic

Świeżo umyte włosy stanowią doskonała bazę do stylizacji modnych męskich fryzur. W tym zakresie nie ma całkowitej dowolności, ponieważ użyte produkty stylizacyjne i sposób ułożenia włosów zależą od ich struktury oraz cięcia wykonanego przez fryzjera. Krótkie włosy wymagają mniej pracy, zaś w przypadku długich fryzur męskich trzeba niekiedy sięgnąć po suszarkę i szczotkę. Podstawowymi produktami do modelowania najmodniejszych fryzur męskich są pomada do włosów, pasta oraz wosk, który oprócz utrwalenia nadaje także połysku. Matowa pasta świetnie nadaje się do codziennych stylizacji naturalnych fryzur.

 

Zapraszamy do zapoznania się z modnymi męskimi fryzurami w naszej inspirującej galerii!

Galeria: Modne męskie fryzury