Ewan McGregor z krótka męska fryzurą
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla mężczyzn

Ponadczasowe krótkie męskie fryzury

Niektórzy mężczyźni lubią czesać się tak samo, inni z kolei zdecydowanie preferują częste zmiany stylizacji. Niezależnie od tego czy lubisz fryzjerski konserwatyzm czy ekscytację eksperymentowania, mamy nadzieję, że w naszej fotogalerii znajdziesz inspirację.

Krótkie męskie fryzury nigdy nie wychodzą z mody. Proste, krótkie cięcia są bardzo lubiane, zwłaszcza gdy mają nowoczesny look. Nie są dandysowate, nie są manifestacją, są proste, praktyczne i męskie. Takie fryzury sprawdzają się w domu, pracy, na wakacjach i wielkich galach. Tłumaczy to, dlaczego tak wielu mężczyzn nosi je latami. Jeżeli chcesz zawsze dobrze wyglądać, mamy dla Ciebie kilka świetnych propozycji.

Różnorodność krótkich fryzur dla mężczyzn

Miłość do krótkiej meskiej fryzury może być relacją na całe życie, albo tylko przelotnym romansem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej fotogalerii. Może ponownie odkryjesz praktyczność i urok krótkiego cięcia. Wybór stylizacji jest naprawdę duży: od ultra krótkiej stylizacji Michaela Fassbendera, przez klasyczną męską fryzurę Leonardo DiCaprio, po zmierzwiony look Charlie Hunnama. Za wyborem tych stylizacji przemawia jeszcze jeden argument: są łatwe do ułożenia i utrzymania. Wystarczy zaledwie odrobina wosku, grzebień i palce, by nadać pożądanego kształtu krótkiej męskiej fryzurze.

Krótkie męskie fryzury: gładko i bez grzywki