Noelia López uczesana w udawanego boba
Stylizacja | Upięcia

Awangardowa fryzura Noelii López

Czy Noelia López łączy sięgający brody bob ze ściętymi krótko włosami z boku? Czy to nie ona znana jest z pięknych, opadających miękko włosów? Jedno drugiego nie wyklucza - wystarczy odrobina fryzjerskiej magii. Zarówno krótsze włosy jak i undercut są stylizacjami wykorzystującymi efekt złudzenia. Dowiedz się jak samodzielnie stworzyć tak olśniewającą iluzję.

W 2007 roku Noelia Lopez wygrała hiszpańską edycję programu “Next Spanish Top Model”, odpowiednika znanego w Polsce show “Top Model”. W tym samym roku podpisała w Paryżu kontrakt ze słynną agencją Alain Afflelou Agency. Jej kariera ruszyła, a Noelia zaczęła dzielić czas pomiędzy sesje zdjęciowe, pokazy mody i oficjalne wystąpienia. Miała także zaszczyt reprezentować Hiszpanię na gali “Elite Model Look of the Year’. Dzisiaj Noelia jest rozpoznawaną twarzą i rozchwytywaną modelką. Występuje na pokazach największych projektantów mody, jak: Sara Coleman, Rapido, Diane von Furstenberg czy Guillermina Baeza.

Pracując jako modelka, Noelia nie może sobie pozwolić na ścięcie swoich wspaniałych włosów. Ale nie tylko modelki mają swoje powody, dla których nie decydują się na cięcie. Nie jest to jednak przyczyna, dla której warto byłoby zrezygnować z eksperymentowania. Zdradzimy Wam kilka sposobów, jak tworzyć iluzję krótkich fryzur.

Narzędzia potrzebne do stylizacji

Grzebień, wsuwki, żel, lakier do włosów, puder unoszący włosy.

Stylizacja

Do stworzenia fryzury w stylu Noelii Lopez nie są potrzebne żadne szczególne zdolności fryzjerskie – bez problemu możesz wykonać samodzielnie w zaledwie kilku krokach.

Noelia López
© Getty Images

Na co dzień Noelia Lopez lubi nosić swobodne fryzury. Modne upięcia pozwalają jej tworzyć wrażenie krótkich stylizacji.

1. Włosy przedziel grzebieniem nisko z boku, użyj odrobiny wosku, co  zapobiegnie ich puszeniu i pozwoli utrzymać kosmyki w jednym miejscu.

2. Włosy po prawej stronie zaczesz gładko do tyłu i wyprostuj aplikując żel. Z tyłu upnij włosy wsuwkami.

3. Nałóż puder dodający objętości na kosmyki po przeciwnej stronie głowy.

4. Z pomocą prostownicy lub lokówki stylizuj włosy nad czołem, formując dużą zaczesaną na bok falę. Zabieg ten doda stylizacji kobiecości i będzie wyglądać naprawdę glamour. 

5. Zbierz włosy w koński ogon i podwiń, tworząc pętlę. Koniec pętli upnij wsuwkami. 

6. Na koniec utrwal fryzurę mocnym lakierem.