Willa Holland z modnym upięciem
Stylizacja | Upięcia

Sprawdzone pomysły na upięcia włosów

Modne upięcia to wypróbowany sposób na stylizację. Zwłaszcza wtedy, gdy koński ogon wydaje się zbyt pospolity, a kok wyrafinowany. Młode gwiazdy, takie jak Willa Holland wyglądają czarująco młodo i elegancko w nowoczesnych, stylowych upięciach.

Upięcia fryzury mogą być nie tylko kreatywne i świeże, ale także łatwe w stylizacji. Sprawdzą się nawet w przypadku niesfornych i nieco zmierzwionych fryzur. W arsenale artystycznych upięć znajdują się takie elementy jak skręcone pasma, warkocze i dodatki. Możliwości własnej ekspresji są nieograniczone.

Upięcia włosów

Aktorka Willa Holland pokazuje, jak łączyć skręcone pasma tworząc ciekawą wersję upięcia. Musimy przyznać, że skradła nasze serca (patrz: zdjęcia powyżej i poniżej). Skręcone pasma włosów łączone są z tyłu w jedną całość. Wystarczy kilka spinek i inwencja w skręcaniu, a dobrze znana fryzura nabiera nowego wymiaru. Pokazujemy jak w kilku krokach stworzyć podobne, modne upięcia. To proste!

Wskazówki: upięcia włosów

Nowe pomysły na upięcia

Willa Holland prezentuje bardzo swobodną wersję upięcia

1. Dla ułatwienia stylizacji nałóż piankę do włosów

2. Przedziel włosy z boku i po obydwu stronach wydziel ok. 8 cm pasma, które wystylizujesz na końcu.


3. Pozostałe włosy z tyłu zbierz, podziel na dowolnej szerokości pasma, skręć i upnij dowolnie wsuwkami.

4. Wydzielone na początku pasma wygładź i zaczesz do tyłu, po obydwu stronach przedziałka, upinając końcówki pod zwiniętymi wcześniej pasmami.

5. Kilka pasm wyciągnij, podkreślając swobodny charakter modnego upięcia.

6. Na koniec utrwal lakierem.

Wolisz zapleść warkocze niż skręcać pasma? Wybór należy do Ciebie! W naszej fotogalerii znajdziesz zdjęcia pięknych fryzur - te szybkie upięcia na pewno Cię zainspirują. Radzimy także, jak je stylizować.

 

Fotogaleria: Upięcia włosów

Rekomendowane produkty