Cobie Smulder z upięciem ze średniej długości włosów
Stylizacja | Upięcia

Fryzura Cobie Smulder w kilku krokach

Cobie Smulder uroniła kilka łez kończąc swoją przygodę z serialem „Jak poznałem Waszą matkę”. Po roli Robin Scherbatsky Jr., teraz zbiera nowe doświadczenia w swojej karierze. Na premierowym pokazie filmu „Capitan America 2” nie szczędziła swych obezwładniających uśmiechów. Nas zaintrygowała także fryzura aktorki. Zdradzamy, jak ją wykonać.

Dla tych, którzy nie mieli okazji śledzić serialu “Jak poznałem waszą matkę” kilka słów wprowadzenia. Kobieciarz Barney Stinson poddaje się urokowi Robin, początkowo kanadyjskiej gwiazdy pop, później szanowanej dziennikarki telewizyjnej, z którą bierze ślub. Ostatecznie brunetka kończy z głównym bohaterem, Tedem. Cobie Smulders stworzyła rolę Robin. Przez dziewięć lat scenarzystom serialu udało się tworzyć pełną zwrotów akcję, która ostatecznie prowadzi do szczęśliwego zakończenia. Mamy nadzieję, że nasze podsumowanie nie zniechęci tych z Was, którzy dopiero czekają na kolejne wersje językowe serialu do oglądania tej produkcji. Kanadyjska aktorka, która rozpoczęła karierę jako modelka, zachwyca stylem i gracją zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym.

Świeżość i prostota

Smutek związany z zakończoną rolą w serialu nie trwał długo. Na premierze „Captain America 2” aktorka obdarzała publiczność pięknym uśmiechem, a jej styl wywołał poruszenie na czerwonym dywanie. Zainteresowanie budziła także fryzura aktorki: gładko zaczesane włosy, po drugiej stronie głowy upięto dając wrażenie swobodnego looku. Te kontrastujące fragmenty uczesania łączy skręcone pasmo ułożone wzdłuż linii szyi.

one dam image
Dopracowana fryzura Cobie Smulders

Narzędzia niezbędne do stworzenia fryzury Cobie Smulder

Potrzebne będą: puder do włosów, który nada fryzurze sprężystość i ułatwi jej układanie, wsuwki oraz wosk do włosów i lakier. Przyda się także grzebień do tapirowania.

Stylizacja krok po kroku

  1. Pochyl głowę w dół. Niewielką ilość pudru nałóż na końce włosów i u nasady. Rozprowadź go po całej powierzchni włosów. Teraz możesz je dalej stylizować.
  2. Palcami nadaj włosom kształt. Następnie z pomocą grzebienia przedziel je (Cobie Smulders nosi przedziałek z prawej strony)
  3. Wydziel pasmo szerokości ok. 5 cm i wypuść je swobodnie. Pozostałe włosy zbierz tak jakbyś chciała zrobić kucyk. Następnie ułóż je po stronie przedziałka.
  4. Zacznij zwijać włosy na zewnątrz zaczynając od strony przeciwnej, do przedziałka. Kieruj się  wzdłuż linii szyi. Ten krok przypomina wykonywanie fryzury "banan”. Zwijanie kontynuuj aż do przedziałka. Zakończ, pozwalając włosom swobodnie się układać i upnij koniec wsuwkami. Nie martw się, że fryzura ma nieco zmierzwiony wygląd.
  5. Aby utrzymać objętość u szczytu głowy, łagodnie wyciągnij włosy, tworząc asymetryczny “wałeczek”. Uważaj by nie przesadzić z siłą.