Kirstin Bell prezentująca plecioną fryzurę
Stylizacja | Warkocz

Fryzura miesiąca – Kirstin Bell

Plecione fryzury są nadal modne, o czym dobrze wie Kirstin Bell. W swojej stylizacji wykorzystała kilka różnych rodzajów splotów, co prezentuje się wspaniale i niezwykle oryginalnie. Jeżeli chcesz sama stworzyć taką stylizację, skorzystaj z naszych wskazówek. Puść wodze fantazji i kreuj swój styl!

Kirstin Bell gra u boku ojca w popularnym amerykańskim serialu detektywistycznym „Veronica Mars”. Ma już za sobą role w innych serialach oraz produkcjach kinowych ("Herosi" i "Chłopaki też płaczą"). My podziwiamy ją także za jej fryzurę.

Kirstin Bell pojawiła się w tej stylizacji na uroczystości rozdania nagród “Do Something”. Fryzurę tworzą różnego rodzaju warkocze, które w połowie wysokości głowy złączyła w jeden prosty splot.

Jak stworzyć fryzurę w stylu Kirstin Bell

Braided Hair

Oś stylizacji Kirstin Bell stanowi splot z tyłu głowy.

  1. Niewielką ilość pudru dodającego objętości nałóż przy nasadzie włosów. Następnie przedziel kosmyki z boku.
  2. Włosy górnej warstwy zbierz ok. 6-7 cm powyżej uszu i zaczesz do tyłu. Zapleć warkocz francuski z tyłu głowy do wysokości uszu.
  3. Od wysokości uszu, nie dobieraj już kolejnych pasm i zaplataj zwykły warkocz. Włosy poniżej pozostają swobodne. W ten sposób tworzysz częściowe upięcie.
  4. Koniec zwiąż gumką.
  5. Częściowe upięcie nabiera wyjątkowego stylu dzięki dwóm cienkim splotom po obu stronach głowy. Krzyżują się one w punkcie, w którym warkocz francuski przechodzi w zwykły splot i są upięte spinkami.
  6. Włosy tuż nad uchem ściśle zapleć. Radzimy wyciągać włosy do tyłu w trakcie zaplatania. Ułatwi to upięcie splotów z tyłu głowy.
  7. Sploty z boku mogą mieć różną szerokość, zależnie od Twojej fantazji.
  8. Cienkie warkocze ułóż nad głównym splotem z tyłu głowy i upnij spinkami. Końce możesz ukryć pod głównym splotem.
  9. Używając prostownicy, wygładź włosy z tyłu głowy.
  10. Fryzurę utrwal lakierem do włosów lub lakierem nabłyszczającym.