Dreama Walker z zaplecionym upięciem
Stylizacja | Zaplecione włosy

Fryzury gwiazd – urok według Dreamy Walker

Patrząc na fryzurę Dreamy Walker, ciężko jest oprzeć się chęci naśladowania tej stylizacji. Na szczęście jest to całkiem prosta w wykonaniu stylizacja, możliwa do wykonania już przy pierwszym podejściu. Podajemy Wam oczywiście nasze wskazówki.

Jeżeli śledziłaś amerykański serial “Plotkara”, to z pewnością przypominasz sobie liczne wyszukane fryzury, które prezentowały wszystkie bohaterki, również grana przez Dreamę Walker członkini "świty" Blair Waldorf. Aktorka w 2012 roku wystąpiła w thrillerze psychologicznym “Complience”. Oparty na faktach film pokazuje, jak ludzie odnoszą się do autorytetów, a aktorka intrygowała na ekranie nie tylko uroczym uśmiechem, ale także fantastycznymi stylizacjami włosów. Jedną z nich pomożemy Ci odtworzyć już teraz!

Niezbędne produkty i akcesoria

Po pierwsze, Twoje włosy powinny sięgać ramion. Do wykonania fryzury potrzebne będą: pianka, okrągła szczotka, spinki, lokówka, wosk i lakier do włosów.

Jak wykonać fryzurę w stylu Dreamy Walker

  1. Umyj włosy szamponem, osusz ręcznikiem i nałóż na nie piankę do włosów. Susząc włosy, wyciągaj kolejne pasma na okrągłej szczotce.
  2. Przedziel włosy z boku. Po stronie przedziałka, zapleć francuski warkocz, kierując się stopniowo ku tyłowi głowy. Zbierz go i resztę włosów w kucyk.
  3. Koński ogon skręcaj do momentu, aż poczujesz, że łatwo stworzysz z niego kok.
  4. Po przeciwnej stronie przedziałka, wydziel pasmo szerokości ok. 2 cm i zakręć je na lokówce, tworząc miękki lok. Pozwól, aby swobodnie opadał na czoło i wokół ucha. Koniec możesz podkreślić woskiem.
  5. Jeżeli nie masz w domu lokówki, ten sam efekt uzyskasz, zwilżając włosy, spryskując lakierem, a następnie i zakręcając wokół palca. Teraz wystarczy wysuszyć pasmo i odwinąć.
  6. Lakier utrwali fryzurę, sprawiając że przetrwa nawet wyjątkowo długi dzień.