Ciara z plecioną fryzurą
Stylizacja | Zaplecione włosy

Wariacje na temat warkocza, czyli nowe plecione fryzury

Nowe fryzury z warkoczem jako głównym motywem dają wielorakie możliwości stylizacji: słowiańskie warkocze dodają dziewczęcego uroku, a ekstrawaganckie plecione koki są magnesem dla oka i doskonale wpisują się w styl wielkich imprez. Niezależnie od tego, jakiego wyboru plecionej fryzury dokonasz, możesz być pewna wspaniałego efektu. Przedstawiamy najpiękniejsze i najmodniejsze fryzury prosto z wybiegów.

Fryzury z warkoczem są modne już od kilku sezonów i wprost nie możemy się od nich uwolnić. Projektanci zdają się mieć podobny problem, gdyż na wielu pokazach mody nie można oderwać oczu od porywających nowych propozycji plecionych fryzur: od przewrotnie zalotnej słowiańskiej dziewczyny Gretchen Jones, po wersję romantyczną Moschino.

Po prostu warkocze

Plecione fryzury według Alexandra McQueena

Podpatrzone u Alexandra McQueena: plecione fryzury z warkoczem ściśle przylegającym do głowy.

Zmierzwione i gładko plecione fryzury z warkoczem pozostają niezmiennie popularne. Teraz jednak pojawiły się również sploty tuż przy samej głowie. Alexander McQueen zaskoczył na przykład fryzurą utworzoną z warkoczy, zaplecionych blisko głowy niczym turban. Przy tworzeniu tak wyrafinowanych fryzur warto zwrócić się do eksperta.

Wskazówki stylizacyjne: jak zrobić warkocz i nie tylko

Fryzura z warkoczem powinna zdecydowanie przetrwać cały dzień. Żeby tak się stało, nałóż piankę do włosów i susz głowę jak zwykle. Dzięki temu śliskie pasma, które normalnie wymykałyby się z upięcia, nie mają żadnych szans, aby się uwolnić. Suche i krnąbrne końcówki warkoczy zyskają połysk dzięki kremowi do stylizacji lub olejkowi do włosów. W naszej galerii prezentujemy najpiękniejsze plecione fryzury prosto z wybiegów i przedstawiamy praktyczne wskazówki, jak zrobić je samemu w domu.

Warkocze na wybiegach

Rekomendowane produkty