Kobieta ze szlachetnym odcieniem miedzianej czerwieni
Koloryzacja | Rude włosy

Muśnięte miedzią

Dodaj swojej fryzurze ciepłego i szlachetnego stylu, stawiając na odcienie z nutą miedzi. Masz do dyspozycji niezliczoną ilość wariantów. Miedzią możesz musnąć włosy blond, głębsze tony wpleść w brązowe kosmyki albo uszlachetnić nimi czerwień. W naszej fotogalerii możesz sprawdzić, jak gwiazdy dobierają makijaż do włosów o takich odcieniach.

Czy natura obdarzyła Twoje włosy tym pięknym odcieniem miedzi, który znajduje się pomiędzy czerwonymi tonami blond i brąz? Jeżeli tak, możesz uważać się za szczęściarę. Jeżeli tak nie jest, masz do dyspozycji mnóstwo sposobów na uzyskanie upragnionej barwy włosów. Spośród wszystkich tonów, to właśnie ten wyróżnia się szlachetnością, przyciągając spojrzenia.

Modna "rdza" w różnych wersjach

Włosy Heather McComb są pełne energii i blasku

Jeżeli chcesz uzyskać odcień podobny do tego, który nosi Heather McComb, sięgnij po produkt do koloryzacji trwałej lub półtrwałej w odcieniu miedzi. Jeżeli masz duże doświadczenie w farbowaniu włosów, kilka kosmyków możesz zmienić na złotoczerwony odcień. Mając do dyspozycji szeroką paletę odcieni, warto przed zmianą koloru włosów zasięgnąć porady profesjonalisty. 

Jakie fryzury?

null

Miedź Kelly Reilly ('Flight')

Dobrym wyborem dla piękności o miedzianym kolorze czupryny będą romantyczne fryzury, a także te delikatne i swobodnie stylizowane. Morskie fale, naturalne loki, upięcia z lokami podkreślą ciepło odcienia włosów.

Odcień, jaki nosi Kelly Reilly (po lewej) to najbardziej łagodny z wariantów czerwonych włosów, który wyróżnia ją i staje się znakiem rozpoznawczym. W przeciwieństwie do innych jasnych odcieni tego koloru, miedziany wygląda naturalnie i ciepło.

 

Jaki makijaż pasuje do takich włosów?

null

Holland Roden ('Teen Wolf') w świeżym makijażu z różem na ustach i policzkach

Każdy rodzaj makijażu pasuje do tego koloru włosów – od różanych pomad po brązowe policzki. Róż, brązy i naturalny makijaż są dla wszystkich rudzielców idealne. Jasna czerwona szminka, maskara i czarny eyeliner pozwolą rozświetlić twarz. Posiadaczki takich włosów będą się świetnie prezentować z turkusowymi lub pomarańczowymi dodatkami.