Kobieta o ciemnych gładkich włosach
Pielęgnacja | Mycie włosów

Pielęgnacja włosów: sposoby na każdy problem

Włosy potrzebują codziennej pielęgnacji, która chroni je przed wpływem środowiska. Radzimy, jak dobrać i odpowiednio stosować produkty do pielęgnacji włosów, by zapewnić im ochronę, jakiej potrzebują.

Klasyczne produkty do pielęgnacyji włosów

Klasyczne produkty pielegnacyjne do włosów
© Fotolia

Nie zapomnij o klasycznych produktach pielęgnacyjnych do włosów

Szampon należy do najpopularniejszych produktów do pielęgnacji włosów. Oczyszcza włosy i skórę głowy, usuwając serum. Niemal równie często stosowane są odżywki bez spłukiwania oraz te, wymagające spłukania produktu. Obie nadają włosom połysk i delikatność. W ofercie znajdują się również odżywki regeneracyjne, które zapewniają włosom dodatkową pomoc, czyniąc je jednocześnie pięknymi i łatwymi w układaniu.

Produkty do pielęgnacji włosów o natychmiastowym działaniu

Produkty do pielęgnacji włosów o natychmiastowym działaniuThe Best Hair Care Products
© Fotolia

Stosowanie różnych produktów do pielęgnacji pomogą utrzymać włosy w dobre kondycji i ułatwią ich stylizację

Pewne codziennie sytuacje wymagają, by proces pielęgnacji włosów był szczególnie łatwy i trwał możliwie jak najkrócej. Współczesne produkty do pielęgnacji włosów pozwalają utrzymać piękno i zdrową kondycję włosów, bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu. Odżywki bez spłukiwania oszczędzają czas i wysiłek konieczny do usunięcia jej z włosów. Suche szampony w kilka chwil odświeżają włosy.  

Dodatkowa pielęgnacja włosów

Dodatkowa pielęgnacja
© Fotolia

Włosy łamliwe przy odrobinie pielęgnacji odzyskają formę, piękny zapach i miękkość

Produkty do pielęgnacji włosów zdecydowanie nie są nudne. Często znajdują się w nich przyjemne kompozycje zapachowe. Szampony, odżywki i intensywne odżywki mogą przenieść Cię w krainę przyjemnych zapachów.

Produkty pielęgnacyjne do zadań specjalnych

Produkty pielęgnacyjne do zadań specjalnych
© Fotolia

Specjalne produkty pielęgnacyjne pomogą nadać fryzurze ostateczny wygląd

Ciężko ujarzmić włosy bez użycia tych kosmetyków. Dlatego warto szukać produktów, które zostały opracowane z myślą o zaspokojeniu konkretnych potrzeb związanych z pielęgnacją włosów. W ofercie dostępne są specjalne produkty do pielęgnacji włosów kręconych, gładkich, suchych i przetłuszczających się. Olejek do włosów pomaga pokonać rozdwojone końcówki, ujarzmić niepokorne kosmyki uratować przesuszone końce.

Odkryj: