Padma Lakshmi z długimi włosami z przedziałkiem po boku
Stylizacja | Fryzury z długich włosów

Fryzury z długich włosów godne gwiazdy

Kobiety, które mają bujne, lśniące włosy lubią nosić je rozpuszczone. Sprawdziliśmy, jak gwiazdy stylizują włosy i co robią, aby zawsze wyglądały pięknie i efektownie. Podstawą jest odpowiednie cięcie. Długie włosy nabierają wyjątkowego charakteru ozdobione kreatywnymi elementami stylizacji. Pokazujemy, jak gwiazdy noszą fryzury z długich włosów i podpowiadamy, jak je układać.

null

Długi kucyk wygląda naprawdę efektownie, ale to nie jedyna fryzura dla posiadaczek długich włosów

Niektóre kobiety zawsze wiążą długie włosy w kucyk lub upinają je w ścisły kok. Zazwyczaj nie zastanawiają się nawet, jak wyglądałyby w upięciu z długich włosów lub ze swobodnie rozpuszczonymi włosami. Podstawą stylizacji powinno być odpowiednie cięcie. To ono w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją zapewniają nam zdrowe włosy i odpowiednią bazą do kreowania fryzury z długich włosów. 

 

Długie włosy inspirują do nietypowych cięć. Mogą być cieniowane w całości lub tylko w części, końce włosów mogą być równe lub ścięte w trójkąt. Można je nosić z grzywką lub bez, a ta może być prosta albo asymetryczna. Opcji jest naprawdę wiele, a najlepiej wiedzą o tym gwiazdy, które kochają długie włosy i upięcia, jakie można z nich wykonać. Zobacz fryzury z długich włosóch na co dzień i na większe wyjścia, ale najpierw dowiedz się, jak możesz urozmaicić upięcie z długich włosów za pomocą ozdób do włosów.

Stylizacja fryzur z długich włosów: dodatki

Niewielkich rozmiarów dodatki i starannie dobrane akcesoria mogą podkreślić charakter upięcia z długich włosów. Długie pasma w przedniej części głowy można zebrać i upiąć z tyłu głowy. Wierzchnią warstwę włosów zaczesać z pomocą żelu. Długie końce włosów można opuścić swobodnie przed ramieniem, układając je w loki, fale czy pozostawiając proste. Twoja kreatywność nie ma tu żadnych ograniczeń. Wsuwki, opaski, kaszkiety, zdobione spinki są jak najbardziej na miejscu.

 

W naszej fotogalerii gwiazdy prezentują kilka z wielu sposobów stylizacji długich fryzur. Na filmie nasz ekspert Armin Morbach pokazuje krok po kroku jak nowocześnie tworzyć fryzury z długich włosów. 

Film: Jak stylizować długie włosy

Fotogaleria: Gwiazdy noszą długie włosy