Kobieta z wysoko upiętym dużym kokiem
Stylizacja | Koki

Ekstrawagancka fryzura Cheryl Cole

Piosenkarka i jurorka programu „X Factor”, Cheryl Cole, stworzyła na głowie prawdziwe dzieło sztuki. Jej fryzura posiada wyjątkowy charakter i emanuje elegancją. To idealne upięcie dla kobiet, które chcą dodać sobie kilka centymetrów. Choć fryzura jest wyrafinowana, to jej ułożenie zajmuje zaledwie 10 minut – stylizacja będzie prosta, jeśli zastosujesz nasze wskazówki.

Brytyjska artystka i modelka Cheryl Cole mierzy niewiele ponad 157 cm i uwielbia nosić fryzury, które sprawiają, że wygląda na wyższą - bez konieczności noszenia szpilek. Ty także możesz z łatwości stworzyć na swojej głowie podobne, pełne objętości upięcie.

Niezbędne produkty i akcesoria do stylizacji w stylu Cheryl Cole

Najbardziej charakterystyczną cechą fryzury Cheryl Cole jest jej objętość. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zacznij od umycia głowy szamponem dodającym objętości. Do stylizacji potrzebne będą: spinki, puder dodający objętości, lakier do włosów i gumka.

Stylizacja uczesania Cheryl Cole

Użyj pianki w ilości odpowiadającej wielkości piłki tenisowej dla nadania objętości włosom oraz w dalszej kolejności - ułatwienia stylizacji koka.

 

1. Zwiąż włosy ściśle w koński ogon na szczycie głowy.

2. Po jednej stronie, wydziel z ogona pasmo włosów. Wystylizujesz je w dalszej kolejności.

3. Koński ogon natapiruj za pomocą grzebienia - doda to fryzurze objętości. Lepszy efekt uzyskasz, gdy będziesz jednocześnie tapirować wąskie pasma, jak i aplikować lakier do włosów.

4. Podwiń koński ogon i ułóż go w kok. Następnie całość upnij spinkami.

5. Teraz, na wydzielonym na początku stylizacji paśmie, zapleć swobodny warkocz i zabezpiecz jego koniec gumką.

6. Warkocz lekko poluzuj, nadając mu swobodny wygląd. Nic się nie stanie, jeżeli fryzura będzie wyglądać nieco niedbale.

7. Warkocz ułóż wokół koka i upnij spinkami.

8. Na koniec utrwal calość fryzury lakierem.