Stacy Keibler z wieczorowym upięciem
Stylizacja | Koki

Stylizacja Stacy Keibler: klasa!

Stacy Keibler podbiła nasze serca wyczuciem stylu. Jej pozornie codzienne, ale jednocześnie wyrafinowane upięcie z luźno zebranymi przy szyi włosami, ma wszystkie cechy dobrej stylizacji. Poniżej zdradzamy, jak samodzielnie wykonać tę fryzurę w domu.

Fryzura według Stacy

Eleganckie upięcie Stacy

Fryzura Stacy Keibler idealnie pasowało do powalającej sukienki od Valentino i wymogów czerwonego dywanu

Stacy Keibler zaskoczyła wszystkich kreując ze swoich długich włosów piękny kok na uroczystość rozdania Złotych Globów w 2012 roku. Z całą pewnością można powiedzieć, że taka stylizacja jest nadal w modzie! Idealnie pasowała do powalającej sukienki od Valentino i wymogów czerwonego dywanu. Reporterzy nie dostępowali jej na krok. Nawet Clooney, który był wówczas jej partnerem, musiał oddać jej część zwróconych zazwyczaj na siebie spojrzeń.

Taka fryzura sprawdzi się przy rozmaitych stylizacjach i przy wielu okazjach. To szybkie upięcie włosów dobrze sprawdzi się nie tylko do małej czarnej czy czerwonej, ale także do kreacji wieczorowej. Dodatkowym bonusem jest łatwość jej wykonania. Choć wydaje się to niemożliwe, możesz stworzyć ją w chwilę. Poniżej pokazujemy, jak wykonać taką stylizację w domu.

Niezbędne produkty i akcesoria do stylizacji tej fryzury

Okrągła szczotka, pianka do stylizacji, grube wałki, suszarka, grzebień do tapirowania, gumka, spinki do włosów, lakier do włosów, spray nabłyszczający, lokówka, jeżeli ją stosujesz.

Stylizacja eleganckiego koka Stacy Keibler

  • Po myciu włosów, równomiernie nałóż na nie piankę. Będzie je teraz łatwiej ułożyć. Jeżeli masz delikatne włosy, umyj je na dzień przed stylizacją. Następnego dnia łatwiej jest je ułożyć i okiełznać.
  • W trakcie suszenia wyciągaj włosy na okrągłej szczotce. Następnie jeszcze wilgotne włosy nawiń na wałki. Suszarką wysusz włosy do końca.
  • Pozwól włosom do końca ostygnąć, zanim ostrożnie zdejmiesz lokówki. Zwieś głowę w dół i potrząsaj nią układając placami loki. Nadasz fryzurze większą objętość, jeżeli lekko natapirujesz włosy u nasady głowy i spryskasz je lakierem. 
  • Omijając grzywkę i włosy przy szyi, zbierz włosy z tyłu głowy i zwiń w luźny koczek. Zabezpiecz go, upinając spinkami.
  • Teraz zbierz włosy przy szyi, wywiń je nad kokiem i upnij spinkami. Ostrożnie wyciągnij kilka pasm włosów i spryskaj je lekko lakierem.
  • Możesz użyć lokówki nawijając na nią długą grzywkę. Nadasz fryzurze elegancki, ale nie przesadny wygląd.
  • Spray nabłyszczający nada włosom połysk i utrzyma całość w karbach przez cały wieczór.