Amy Adams w koku i z falami
Stylizacja | Koki

Fryzura na większe wyjście w stylu Amy Adams

Na uroczystości rozdania Złotych Globów 2013, Amy Adams uwodziła swoją fryzurą. Jej uczesanie to nowa wersja klasycznego koka. Nowoczesny charakter upięciu nadaje okalające twarz pasmo włosów.

Rudowłosa Amy Adams prezentuje zaczesane na bok miękko falujące włosy.

Aktorka Amy Adams jest teraz jedną z najbardziej pożądanych twarzy w Hollywood. Według Forbesa należy do grona najlepiej opłacanych aktorek. Otrzymała wiele nominacji do prestiżowych Złotych Globów i Oskarów i występuje u boku takich sław jak Christina Ricci, Leonardo DiCaprio i Joaquin Phoenix.

Na co dzień Amy lubi kreować z włosów miękko opadające fale lub fryzury typu koński ogon. Na uroczystości rozdania Złotych Globów zachwyciła bardziej wyrafinowaną fryzurą. To efektowne upięcie możecie wykonać samodzielnie w domu. 

Niezbędne produkty i akcesoria

Pianka do włosów, grzebień, wsuwki, klipsy, lakier nabłyszczający, gumka, lakier utrwalający.

one dam image
PIękna i szykowna fryzura Amy Adams nawiązuje do dawnej epoki, ale jest zarazem nowoczesna.

Wskazówki stylizacyjne

  1. Na umyte włosy nałóż piankę, następnie rozczesz je grzebieniem i przedziel z boku.
  2. Włosy spryskaj lakierem nabłyszczającym od nasady po końce, nadając tym samym połysk stylizacji.
  3. Fale zacznij układać od wysokości brwi. Wydziel pasmo szerokości ok. 5 cm i wysuń z boku twarzy. Upnij włosy klipsem w miejscu, gdzie ułożona zostanie pierwsza fala. Teraz unieś włosy w górę, formując falę. W tym uczesaniu fale są stosunkowo obszerne. Kolejnym klipsem zabezpiecz utworzoną falę. Układaj kolejne fale od głowy po końce włosów.
  4. Ułożone fale utrwal lakierem do włosów, wysusz je, a następnie usuń klipsy.
  5. Na końcu upnij kok. Zbierz włosy nisko przy szyi, w przeciwną stronę do przedziałka. Lekko skręć kucyk w kok i upnij spinkami. Złote wsuwki idealnie pasują do czerwonego odcienia włosów Amy Adams. Przy ciemniejszych tonach lepiej sprawdzą się brązowe lub czarne wsuwki. Lekko rozłóż włosy w koku, nadając mu nowoczesny look.
  6. Upnij włosy za uchem i poniżej przedziałka. Po przeciwnej stronie poluzuj kosmyk włosów, układając go swobodnie z boku twarzy.
  7. Na koniec spryskaj całość lakierem nabłyszczającym.