Olga Kurylenko w koku z boku głowy
Stylizacja | Koki

Fryzura miesiąca: Olga Kurylenko

Francuska modelka i aktorka Olga Kurylenko pochodzi z Ukrainy. Wystąpiła jako Camille u boku Jamesa Bonda w „Quantum of Solace”. Z pewnością ma wszystko to, co powinna mieć partnerka 007. Zawsze zadbana prezentuje się stylowo zarówno na ekranie, jak i poza nim. My pokazujemy jak stylizować kok czesany z boku w stylu Olgi Kurylenko.

Wiele młodych aktorek marzy o tym by zagrać u boku Daniela Craiga, wcielającego się w rolę Jamesa Bonda. Młoda francuska aktorka i modelka Olga Kurylenko może dziś  dopisać tę rolę do swojego  aktorskiego portfolio. Choć jako partnerka 007 nie była już  aktorską nowicjuszką. Występując u boku Jamesa miała za sobą doświadczenia aktorskie. Poza kilkoma innymi rolami, wystąpiła m. in. w produkcji „To the Wonder” Terrenca Malicka.

Różne oblicza Olgi Kurylenko

Różne oblicza Olgi Kurylenko
© Getty Images

Jako modelka i aktorka Olga Kurylenko często zmienia wygląd zarówno na scenie jak i na co dzień.

Olga Kurylenko lubi zmiany stylizacji, wyglądu i ról. Jest modelką i aktorką. Jako partnerka 007 wystąpiła w średniej długości bobie. Włosy dzieliła z boku, a pasma z przodu głowy swobodnie układała na czole. Podczas premiery filmu zachwyciła gładko zaczesanymi włosami. Niezależnie od stylizacji jaką wybiera, Olga nigdy nie traci lekkości swojej fryzury. Nawet efektowny, elegancko ułożony z boku kok pokazuje jej dystans do siebie.

Narzędzia potrzebne do stylizacji czesanego z boku koka w stylu Olgi Kurylenko

Pianka dodająca objętości, olejek do włosów, lokówka, wsuwki, lakier do włosów.

Stylizacja czesanego na bok koka

Olga Kurylenko with Chignon
© Getty Images

1. Na osuszone ręcznikiem włosy nałóż piankę. Ułatwi to stylizację fryzury.

2. Nałóż niewielką ilość olejku do włosów, która nada połysk. Olejek aplikuj tylko na końcówki włosów. Nie powinien on być rozprowadzany u nasady włosów ani blisko skóry głowy.

3. Zbierz włosy z boku nisko przy szyi i zwiąż w koński ogon. Pozostaw luźne pasmo szerokości ok. 8 cm i nie wiąż go w kucyk. Z pomocą lokówki skręć je tworząc lok.

4. Z pomocą lakieru do włosów utrwal fale. Pasmo owiń wokół podstawy kucyka i upnij wsuwkami.

5. Skręć kucyk, układając go w kok. Kok powinien zakryć ucho. Należy go upiąć wsuwkami.

6. Upięty z boku kok będzie wyglądał miękko i bardziej zwyczajnie jeżeli lekko poluzujesz pasma.

7. Fryzurę utrwal odpowiednią ilością lakieru do włosów.